Monika Olejnik znowu zaskakuje. Nie da się zignorować tego nakrycia głowy. Symbol trendów na zimę 2024

Monika Olejnik do lat jest znana ze swoich ekstrawaganckich wyborów modowych. Teraz chętnie nosi jedno z najmodniejszych nakryć głowy. Wywołuje ono bardzo mieszane reakcje. Sprawdź, jaki model wybrała dziennikarka. Oczywiście, było drogo.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Monika Olejnik po raz kolejny włożyła coś bardzo modnego, ale też drogiego. Tym razem był to kapelusz od znanej marki Miu Miu. Wywołuje on dość mieszane odczucia. Jedni go uwielbiają, inni uważają go za kicz. Dzisiaj skłaniam się ku tej pierwszej wersji i prezentuję tańsze zamienniki tego stylowego nakrycia głowy.

Zobacz wideo Monika Olejnik wymienia polityków, którzy nie chcą wystąpić w jej programie. Lista jest długa

Monika Olejnik znowu wyznacza trendy. Włożyła najmodniejszy kapelusz

Znowu Monika Olejnik wybiera najgorętsze trendy sezonu, nawet jeśli wywołują one kontrowersje. Zalicza się do nich kapelusz pokryty pluszowym materiałem. Fani dziennikarki od razu zauważyli wymyślne akcesorium i w większości uznali je za urocze. 

Na zdjęciach opublikowanych przez Olejnik dokładnie widać logo marki, która stworzyła kapelusz. Okazuje się, że to propozycja Miu Miu. Jak się można spodziewać, kosztowała dużo. Znalazłam podobny model za aż 925 dolarów, czyli ponad trzy i pół tysiąca złotych. Wariant gwiazdy TVN był koloru brązowego z szerokim rondem.

 

Kapelusze tego typu są wersjami zimowymi, dlatego nie dziwi fakt, że Monika Olejnik włożyła go wraz z pikowaną, ciepłą kurtką oraz butami typu eskimoski. Do tego miała dobrała szerokie jeansy. Jak widać, wystarczył jeden, oryginalny dodatek, żeby cały strój nabrał charakteru. 

Zobacz także: Już nie 750, a 300 zł za wełniany płaszcz Mango. Ten i podobne z Mohito i Top Secret nie mają sobie równych

Kapelusze "na misia" robią furorę. Czy wszyscy będziemy je nosić?

Chyba powinniśmy się już przyzwyczaić, że niektóre trendy modowe potrafią zaskakiwać i to nie zawsze pozytywnie. Kapelusz, który włożyła Monika Olejnik, jest hitem, ale nie każdemu przypadnie do gustu. Jeśli jednak go poszukujesz w przystępnej cenie, to mam dobre wieści. Bardzo podobny czeka w ofercie Unisono. Do wyboru są aż trzy wersje kolorystyczne.

Te nakrycia są hitem zimy 2023/24Te nakrycia są hitem zimy 2023/24 (fot. Unisono, Gomez)

Interesujący wariant posiada sklep Gomez. Otóż tam pluszowy kapelusz jest dwustronny i w kilka sekund zmieni się w zwykłe, czarne, ale ciepłe nakrycie głowy. Oczywiście można je nosić w konfiguracji przedstawionej przez dziennikarkę lub pójść w zupełnie innym kierunku. Kapelusze pluszowe świetnie zgrają się z płaszczem lub kożuchem. Bardzo modną stylizacją będzie zestawienie tego nakrycia głowy z kurtką na podszyciu z baranka.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.