Kuba Wojewódzki ma pretensje do Chylińskiej i Foremniak. "Nie wierzę w taką lojalność"

W rozmowie z Piotrem Gąsowskim Kuba Wojewódzki nawiązał do swojego odejścia z "Mam talent!". Prezenter zarzucił Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak nielojalność.

Kuba Wojewódzki to samozwańczy "król TVN-u". Choć jego autorski program od lat traci oglądalność, a żarty serwowane przez prowadzącego to "suchary" krążące w internecie, nadal nie brakuje chętnych, by pojawić się w show. Ostatnio na słynnej kanapie zasiadł Piotr Gąsowski. Aktor opowiedział o odejściu z "Twoja twarz brzmi znajomo". Gospodarz programu przyznał, iż ma żal do jurorek "Mam talent!", że nie wykazały się solidarnością.

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Kuba Wojewódzki ma pretensje do Chylińskiej i Foremniak. "Nie wierzę w taką lojalność"

Kuba Wojewódzki z całych sił stara się ratować podupadającą oglądalność. Do swojego programu zaprasza więc gwiazdy, których nazwiska najczęściej przewijają się w mediach. Ostatnio gościł Piotra Gąsowskiego i Roksanę Węgiel. Gospodarz show poruszył temat odejścia aktora z "Twoja twarz brzmi znajomo". Prezenter zrezygnował z pracy w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką.

Ja jestem taki lojalny! Za co? Za miłość do Kaśki. Już drugi raz była taka sytuacja. I powiedziałem, że nie chcę drugi raz do tego dopuścić, żeby zabierano mi Kasię - argumentował decyzję Gąsowski, nawiązując jednocześnie do zwolnienia aktorki z "Tańca z Gwiazdami".

W odpowiedzi na słowa aktora Wojewódzki postanowił podzielić się własnymi doświadczeniami. Okazuje się, że do dziś ma żal do Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej, że nie odeszły wraz z nim z "Mam talent!"

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - stwierdził rozżalony.

Gospodarz show zapomniał chyba, że sam nie jest wzorem do naśladowania w kwestii lojalności. W 2012 roku, kiedy audycja "Poranny WF", którą współprowadził z Michałem Figurskim, została zdjęta z anteny z powodu skandalicznych żartów, Wojewódzki nie miał oporów, aby zachować posadę w radiu. Jego antenowy kolega został natomiast zwolniony, choć niewybredne komentarze padły z ust obu panów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.