"Love Island". Namiętny pocałunek rozwścieczył widzów. "Nigdy bym się tego nie spodziewała"

Ostatni odcinek "Love Island" był pełen emocji. Kolejny może być jeszcze lepszy. W zwiastunie mogliśmy zobaczyć pocałunek Agaty i Adama. Jak na to zareagują ich partnerzy? Widzowie nie kryją oburzenia.

Siódma edycja "Love Island" ledwo wystartowała, a już wzbudza spore kontrowersje. W ostatnich odcinkach na Wyspie Miłości zagościła Doda. Gwiazda nieźle namieszała i wprowadziła własne porządki. Pod adresem niektórych uczestników padły ostre słowa krytyki. Wizyta wokalistki była emocjonująca dla Islanderów, ale to, co wydarzy się w najnowszym odcinku, zwali ich z nóg.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

Doda w 'Love Island'"Love Island". Kolejny odcinek z Dodą. Wielkie przeparowanie i bolesne słowa

"Love Island". Pocałunek na koniec może namieszać

Jednym z bardziej kontrowersyjnych uczestników siódmego sezonu "Love Island" jest Adam. W ostatnim odcinku Doda rzuciła kąśliwą uwagę w jego stronę. Gwiazda już wcześniej komentowała niedojrzałe zachowanie uczestnika. Odkąd Adam pojawił się na Wyspie Miłości zdążył już sporo namieszać. Na początku był w parze z Klaudią, ale chwilę później już planował namiętną noc z inną uczestniczką. Ta relacja również nie przetrwała. Później jego uwagę skradła Beata, z którą tworzy parę od kilku dni.

'Love Island'. Adam i Beata'Love Island'. Adam i Beata Instagram/@loveislandwyspamilosci

Oboje wydają się być sobą zainteresowani. W ostatnim odcinku Beata jako pierwsza wybierała partnera podczas przeparowania. Decyzja nie mogła być inna. 

Wybieram tego mężczyznę, ponieważ nasza relacja staje się coraz głębsza i bardziej interesująca, jest bardzo czuły i troskliwy, potrafi mnie rozśmieszyć. Naprawdę jestem ciekawa, co będzie dalej. (…) Tą osobą jest Adam - powiedziała z uśmiechem Agata.

Po tych słowach Adam wydawał się być bardzo zadowolony, pocałował partnerkę i dalszy napięty czas w Kręgu Ognia spędził w jej objęciach.

'Love Island'. Adam i Beata'Love Island'. Adam i Beata Instagram/@loveislandwyspamilosci

Doda w 'Love Island'"Love Island". Doda skrytykowała uczestniczkę. "Nie myślisz, czy jego zraniłaś"

Jednak, gdy tylko Doda opuściła Wyspę Miłości, sytuacja się nieco zmieniła. Adam prawie cały wieczór rozmawiał z Agatą. Śmiechom nie było końca. Już na pierwszy rzut oka można było dostrzec, że tę dwójkę ciągnie do siebie. Jakiś czas później dołączył do nich Hubert, partner Agaty, co sprawiło, że Adam się trochę wycofał. Wygląda na to, że mężczyzna nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W zwiastunie najnowszego odcinka sytuacja diametralnie się zmieni. Adam skradnie Agacie namiętny pocałunek. Oboje będą leżeć blisko siebie na pufach i rozmawiać. Uśmiech nie będzie schodzić im z twarzy. Po czym ni stąd, ni zowąd, niespodziewanie zbliżą się jeszcze bardziej i pocałują. Następnie spadną z pufy na podłogę i zaczną się śmiać, a zaraz po tym znów obdarują się licznymi pocałunkami.

W mediach społecznościowych programu rozpętała się burza. Fani ruszyli do komentowania

Szkoda Beaty, wydaje się fajną dziewczyną. Kompletnie nie zasługuje na tego palanta.
Nigdy bym się tego nie spodziewała!
Teraz dziewczyny rzucą się na Agatę, bo pocałowała chłopaka koleżanki.
Co oni zrobili? - czytamy w komentarzach na Instagramie.

'Love Island'. Adam i Agata'Love Island'. Adam i Agata Instagram/@loveislandwyspamilosci

Co na to fani programu, a przede wszystkim jak zareagują ich dotychczasowi partnerzy i pozostali uczestnicy? O tym przekonamy się już niebawem. Premierowy odcinek "Love Island" zostanie wyemitowany już 16 marca o godzinie 21:00 na antenie TV4.

Więcej o: