"Love Island". Doda ostro do uczestniczki. "Pomyślałaś, czy przez ciebie było komuś przykro?"

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspy miłości" zagościła Doda. Jak się okazało, piosenkarka zostanie dłużej w hiszpańskiej willi. Bez oporów przywoła uczestników do porządku. Zobacz przedpremierowo komu najbardziej się oberwie!

Przed nami odcinek "Love Island. Wyspy miłości", w którym wystąpi Doda. Gwiazda wkroczyła do Kręgu ognia. Nie trzeba będzie długo czekać na niespodziewane zwroty akcji. Podczas swojej wizyty, piosenkarka miała okazję przyjrzeć się bliżej uczestnikom. Teraz zamierza przedstawić im swoje uwagi i wprowadzić porządek. 

'Love Island'Doda w "Love Island". Piski, okrzyki i... zaproszenie do Kręgu ognia

Zobacz wideo "Love Island". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie

Doda w "Love Island". Ostro krytykuje uczestników

Siódma odsłona "Love Island. Wyspy miłości" przyniosła już wiele niespodzianek. Ostatnio z programem pożegnali się Wiktoria i Łukasz, co bardzo poruszyło fanów. To jednak nie koniec. W programie pojawiła się Doda. W poprzednim odcinku Islanderzy byli zachwyceni jej występem. Zaraz po tym okazało się, że piosenkarka ma wobec nich plany. Zamierza powiedzieć bohaterom o swoich uwagach wobec ich zachowania. Nie obędzie się bez mocnych słów. 

Ja nie jestem tutaj po to, żeby robić wam na złość (...), jestem tutaj po to, żebyście mieli jakąkolwiek przestrzeń na autorefleksję - powiedziała.

Nie każdy z Islanderów może pochwalić się dobrą reputacją. Niektórzy uczestnicy dali się poznać fanom ze swojej złej strony. Doda nie zostawi tego bez komentarza. W najbliższym odcinku oceni, kto według niej powinien zmienić swoje postępowanie. Nie zabraknie tematu kłótni Oli i Julii. 

Ty mówisz wciąż o swoich uczuciach (...). Nie myślisz, czy jego zraniłaś. Nie myślisz, czy Olka zraniłaś. Czy kiedykolwiek usiadłaś i pomyślałaś, czy przez ciebie było komuś przykro? - mówi Doda w zapowiedzi odcinka.

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników siódmego sezonu "Love Island. Wyspy miłości" jest Adam. I jemu się dostanie od piosenkarki. Doda już wcześniej komentowała jego zagrania. Teraz może to zrobić na żywo.

Co tobą kierowało, żeby mówić o swojej byłej partnerce, nawet nie będąc pytanym? Jakieś takie niefajne komentarze - zapyta Doda.

Adam, tak jak i pozostali uczestnicy, będzie musiał się tłumaczyć ze swojego zachowania. Ale to nie wszystko. Doda chwilowo zajmie miejsce Karoliny Gilon. Wprowadzi również zmiany. Zacznie od przeparowania Islanderów. W "Love Island" może zrobić się gorąco. 

Doda w 'Love Island'Doda w 'Love Island' fot. https://www.instagram.com/dodaqueen/

DodaDoda weszła do "Love Island" i zszokowała uczestników. Ma zamiar zrobić porządek

Myślicie, że Doda wpłynie na zachowanie uczestników? A może jeszcze bardziej namiesza?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Nieoczekiwany zwrot akcji. To tę parę wyrzucili Ola i Kamil. "Nie widzimy chęci z obu stron"

Więcej o: