Doda wkroczyła do "Love Island" i zszokowała uczestników. Ma zamiar zrobić porządek

Widzów "Love Island" zelektryzowała wiadomość o przyjeździe Dody do hiszpańskiej willi. Już niebawem odcinek z udziałem gwiazdy zostanie wyemitowany na antenie TV4. Wiemy, jaki jest cel wizyty piosenkarki.

Doda na Instagramie zdradziła, że od niedawna przebywa w Hiszpanii. Jak się okazuje, wokalistka została zaproszona przez twórców "Love Island" na plan programu. Coraz więcej wiadomo o wizycie Rabczewskiej w willi miłości.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

"Love Island". Doda odwiedziła uczestników. "Nie mogę patrzeć na to"

Doda w rozmowie z portalem Party.pl przyznała, że jest ogromną fanką "Wyspy miłości". Od wielu lat walczy też z hejtem i bardzo boli ją traktowanie Oli przez inne uczestniczki. Postanowiła zareagować, a że producentką programu jest jej koleżanka z dzieciństwa, miała znacznie ułatwione zadanie.

Jako inicjatorka koncertu "Artyści przeciwko nienawiści" i fanka "Love Island" od pierwszej edycji, stwierdziłam, że nie mogę patrzeć na to, jak kilku uczestników zmawia się przeciwko jednej dziewczynie i uprawiają przemoc słowną. Stwierdziłam, że jadę zrobić wiosenne porządki - różnymi sposobami - mówi Doda w rozmowie z portalem.

Na relacji możemy podziwiać kreację, którą Doda wybrała na uroczyste spotkanie z uczestnikami "Love Island". Piosenkarka postawiła na połyskującą kurtkę, czarne body, rajstopy i szalone muszkieterki z cholewą ozdobioną warstwami tiulu.

DodaDoda 'Love Island'

Na Instagramie znajdziemy również zdjęcie Dody z Zuzanną Madejską, producentką reality show. Gwiazda zdradziła, że z bizneswoman łączy ją wspólna, artystyczna przeszłość.

Jak byłyśmy małe, śpiewałyśmy razem na festiwalach i wspólnie spędzałyśmy tygodnie na warsztatach wokalnych. Dziś Zuzia zarządza całym "Love Island".

Anna JantarAnna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Miała przy sobie list od męża

DodaDoda Instagram, @dodaqueen

Emisja "Love Island" z udziałem Dody już we wtorek 14 marca. Będziecie oglądać?

Więcej o: