"Love Island". Widzowie domagają się interwencji prowadzącej. Mają dość hejtu na Olę

W najnowszym odcinku "Love Island" tematem numer jeden był zaskakujący wybór Kamila. Za decyzję uczestnika najbardziej oberwała Ola. Dziewczyny nie zostawiły na niej suchej nitki. Widzowie show są oburzeni ich zachowaniem.

Na "Love Island" znowu dużo się dzieje. Podczas przeparowania Kamil zaskoczył wszystkich swoją decyzją i wybrał Olę zamiast Julii. Odrzucona Julia była w szoku i się popłakała. Uczestniczka przyznała, że chwilę przed przeprowaniem Kamil zadeklarował, że to właśnie ją wybierze. Zawiedziona stwierdziła, że została zdradzona przez chłopaka i przyjaciółkę. Tym samym odniosła się do sytuacji w grze, kiedy Ola pocałowała właśnie Kamila. Odrzucenie Julii było zaskoczeniem dla wszystkich mieszkańców willi. Największy hejt spadł jednak na Olę

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

Królowa Rania świętuje zaręczyny synaKrólowa Rania pokazała zdjęcia z przedślubnej ceremonii córki

"Love Island". Widzowie mają dość zachowania dziewczyn wobec Oli. "Żmijki, szkoda mi jej"

W najnowszym odcinku "Love Island" wśród dziewczyn nadal panowała nieprzyjemna atmosfera. Agata, Alicja i Wiki komentowały wybór Kamila. Mimo że decyzja Kamila była niezależna od Oli, to właśnie na nią spadł największy hejt od dziewczyn. Nie da się ukryć, że największy problem z uczestniczką ma Alicja, która już od jej pierwszych momentów w programie nie pałała do niej sympatią. 

Nie no dla mnie to, co Kamil odwalił, powinien być wysłany gdzieś na księżyc, bo jest kosmitą i mówi jedno, robi drugie – podsumowała Agata.
Jeśli chodzi o Olę, no comments - dorzuciła Wiki.
Też wolę nie komentować. Ola pokazał, jaką jest osobą. Wydaje mi się, że jakikolwiek tutaj komentarz też jest totalnie zbędny - powiedziała Alicja.

Do pomieszczenia, w którym rozmawiały dziewczyny, dołączyła Ola. Nagle zmieniły temat rozmowy i zaczęły robić zdegustowane miny, które ewidentnie świadczyły o tym, że uczestniczka nie jest tam mile widziana. 

Skończyłyście, czy nie? - zapytała Ola przed wejściem do pomieszczenia.
Nie no, tak sobie rozmawiamy - odpowiedziała Alicja.

Ola od razu poruszyła temat decyzji, jaką podczas przeparowania podjął Kamil. 

Mocno się podziało i domyślam się, że najbardziej szokujący jest wybór Kamila - powiedziała Ola.
A co ty na ten wybór? - zapytała Agata.
Ja się go nie spodziewałam. No, ale męczył się - odpowiedziała Ola.

Swoje trzy grosze postanowiła dorzucić Alicja, która złośliwe skomentowała wybór Kamila.

Chyba do ostatniej sekundy nie wiedział, które imię wypowie i chyba powiedział twoje, bo było najkrótsze - skwitowała Alicja.

Co na to widzowie "Love Island"? Są zdegustowani zachowaniem dziewczyn i uważają, że sytuacja jest na tyle poważna, że w programie powinna zainterweniować Karolina Gilon. Według nich Alicja od początku nie lubiła Oli. Widzki uważają, że Kamil miał prawo dokonać takiego wyboru i należy to uszanować, a nie pastwić się nad Olą, która nic nie zawiniła. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod fragmentem odcinka "Love Island" udostępnionym na Instagramie widzowie ostro skrytykowali zachowanie dziewczyn. 

Co za dziewuchy, szok.
Szkoda mi Oli.

Co sądzicie o sytuacji dziewczyn w programie?

'Love Island'. Gorąca noc flamenco z nowymi uczestnikami"Love Island". Julia i Aga spędziły gorącą noc flamenco z nowymi mężczyznami

Zobacz też: "Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz nie do poznania jako drag queen. Skomentowała to jego była żona

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: