"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz nie do poznania jako drag queen. Skomentowała to jego była żona

Krzysztof Ibisz w pierwszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" zachwycił jurorów i zwyciężył. Wygląda na to, że wkrótce może powtórzyć ten sukces. W drugim odcinku show wystąpił jako drag queen Verka Serduchka. Ta spektakularna metamorfoza z pewnością zapisze się w historii programu.

Krzysztof Ibisz pierwszym występem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" wywołał spore kontrowersje wśród publiczności. Prezenter wcielił się w Macieja Maleńczuka i zaśpiewał utwór "Uważaj na niego". Widzowie podejrzewali, że wygrał program przez ustawkę, bo jest dziennikarzem stacji. W komentarzach zwrócono uwagę, że pozostali uczestnicy dali o wiele lepsze występy. Co na to jury? Paweł Domagała, który tego wieczoru debiutował w tej roli, wyznał Ibiszowi miłość i przyznał, że ceni go za dystans. W drugim odcinku Krzysztof Ibisz z ponownie udowodnił, że w tej kwestii nie ma sobie równych.

Zobacz wideo Czy Krzysztof Ibisz jest przygotowany do "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Jest jedno ale..."

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz jako drag queen. Jest nie do poznania!

Tydzień po premierze najnowszej edycji muzycznego show Krzysztof Ibisz ponownie zachwycił widzów spektakularną metamorfozą, jeszcze zanim odcinek został wyemitowany. Materiały promocyjne, gdzie prezenter wciela się w drag queen, wprawiły w osłupienie fanów programu. Fragment występu skomentowała nawet była żona Ibisza, która ma z nim doskonałe relacje. 

Ale w domu przy dziecku, to zawsze ja mówiłam po niemiecku. Ach… Te nogi roztańczone! Szał - napisała Anna Nowak Ibisz.

W drugim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Krzysztof Ibisz wcielił się w Verkę Serduchkę, ukraińskiego piosenkarza, aktora komediowego i drag queen. Z pewnością ta metamorfoza przejdzie do historii programu. Zobaczcie sami, Krzysztof Ibisz jest nie do poznania.  

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Widzowie już zdążyli się zachwycić zapowiedziami drugiego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". Wgląda na to, że program już zyskał nowych fanów. 

Zrobiliście mi tym wieczór. Czego Krzysztof nie dośpiewa, to nadrabia całą resztą. Genialne to jest! Charakteryzacja w punkt, a ten taniec - o wow, nie mogę się doczekać całości!
Może barwowo daleko od oryginału, ale i tak czekam z niecierpliwością. Już teraz uśmiecham się do ekranu, a co będzie jutro przy całym występie.

Podzielacie zachwyt nad występem Krzysztofa Ibisza w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"?

 

Zobacz też: "Magia nagości". Uczestnik zawodowo mył okna. Nim wybrał, panie musiały... wypucować szybę

 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.