Królowa Rania zachwyciła na przedślubnej ceremonii córki. Księżniczka Iman jest do niej łudząco podobna

Królowa Rania Al Abdullah opublikowała zdjęcia z ceremonii przedślubnej jej córki Iman. Księżniczka już 12 marca stanie na ślubnym kobiercu. Tradycyjna "noc henny" odbyła się w pałacu Al Husseiniya.

Księżniczka Iman jest najstarszą córką władcy Joradanii Abdullaha II i królowej Rani Al-Abdullah. 12 marca 27-latka poślubi Jameela Alexandra Thermiotisa, partnera zarządzającego w nowojorskim funduszu Venture Capital. Serwis celebseek.com donosi, że majątek narzeczonego księżniczki Iman wyceniany jest na 15 mln dolarów. Królowa Rania właśnie pochwaliła się zdjęciami z tradycyjnej ceremonii przedślubnej. W trakcie uroczystości ręce panny młodej zostają pomalowane henną, a cały rytuał symbolizuje przemianę z dziewczyny w kobietę.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Królowa Jordanii szykuje córkę do ślubu. Urządziła jej tradycyjną ceremonię mehendi

Królowa Rania opublikowała wzruszający film z ceremonii mehendi swojej córki Iman. Na tę wyjątkową uroczystość przedślubną zaproszona była rodzina i najbliżsi przyjaciele. Księżniczka Iman, która słynie z nieskazitelnego stylu, miała na sobie haftowaną suknię do ziemi jordańsko-palestyńskiej projektantki Reemy Dabhour. Prosta w kroju suknia została przepasana szeroką szarfą ze złotymi zdobieniami. Ten element stroju ma wyjątkowe znaczenie symboliczne - był częścią sukni ślubnej królowej Rani podczas ceremonii w 1993 roku. Królowa Rania pojawiła się na uroczystości w sukni w kolorze wiśni. Obie kobiety są do siebie łudząco podobne i trudno je od siebie odróżnić. 

Tyle miłości w jednym miejscu. Z rodziną i przyjaciółmi wczoraj podczas nocy henny Iman - napisała.
 

Na ceremonię przedślubną Iman zaproszone były jedynie kobiety. Autorka tradycyjnych wzorów z henny podziękowała na Instagramie za wyróżnienie i możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowej uroczystości. 

Byłam zaszczycona, że zostałam wybrana do malowania henną na ceremonii jej wysokości księżniczki Iman. Królowa zadbała o to, aby kobiety uczestniczące w ceremonii były Jordankami. Wspieram Jordanki - napisała.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Kilka dni wcześniej królowa Rania opublikowała na Instagramie osobisty film z narodzin córki i dzieciństwa Iman. Nagranie opatrzyła wzruszającym opisem. 

Pierwszego raz, kiedy miałam na rękach moją malutką córeczkę, wiedziałam, że moje życie na zawsze się zmieni. Za tydzień zostanie żoną. Moja cudowna Iman. Tak bardzo się cieszę z twojego szczęścia i jestem dumna z tego, kim jesteś - napisała.

Księżniczka Iman zaręczyła się w lipcu. Wydarzenie miało formalny charakter

Królewskie zaręczyny ogłoszono w 6 lipca na oficjalnym koncie na Twitterze. W oświadczeniu wydanym przez Królewski Sąd Haszymidzki poinformowano, że wydarzenie odbyło się dzień wcześniej i miało bardzo formalny charakter. Jameel Alexander Thermiotis poprosił księżniczkę Iman o rękę w obecności jej rodziców - króla i królowej Jordanii - rodzeństwa, a także członków swojej rodziny.

 

Ślub księżniczki Iman odbędzie się 12 marca.

 

Zobacz też: Zgłosiła zaginięcie męża na policję. Odnaleziono go po ośmiu miesiącach. Okoliczności szokują

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.