Córka królowej Ranii ogłosiła zaręczyny. Wybranek księżniczki Iman to grecki milioner

Jordańska rodzina królewska rozpoczyna przygotowania do ślubu. Księżniczka Iman, starsza córka królowej Ranii i króla Abd Allaha II, już niebawem wyjdzie za mąż za biznesmena Jameela Alexandra Thermiotis.

Królewskie zaręczyny ogłoszono w środę 6 lipca na oficjalnym koncie na Twitterze. Jak czytamy w oświadczeniu wydanym przez Królewski Sąd Haszymidzki, wydarzenie odbyło się dzień wcześniej i miało bardzo formalny charakter. Jameel Alexander Thermiotis poprosił księżniczkę Iman o rękę w obecności jej rodziców - króla i królowej Jordanii - rodzeństwa, a także członków swojej rodziny.

Zobacz wideo Tak wygląda życie członków rodziny królewskiej

Księżniczka Iman szykuje się do ślubu. Kim jest ukochany córki królowej Ranii?

Niedługo po oficjalnym oświadczeniu nieco bardziej prywatny post na Instagramie opublikowała królowa Rania. Matka księżniczki Iman pogratulowała córce w poruszającym wpisie.

Twój uśmiech zawsze był darem miłości, którym cieszę się od dnia, w którym się urodziłaś. Życzę tobie i Jameelowi, aby wasze życie było wypełnione miłością i śmiechem - napisała.
 

Urodzona w 1996 roku księżniczka Iman jest najstarszą córką królowej Ranii i króla Abd Allaha II. Królewska para ma jeszcze troje dzieci - synów Husajna i Haszima, którzy zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce w sukcesji do tronu, oraz córkę Salmę.

Jak informuje magazyn "Hello!", przyszły mąż księżniczki Iman jest dwa lata starszy od ukochanej. Urodził się w Caracas, stolicy Wenezueli, jednak z pochodzenia jest Grekiem. Jameel Alexander Thermiotis ukończył studia na wydziale zarządzania i pracuje obecnie jako partner zarządzający w jednej z nowojorskich firm. Serwis celebseek.com donosi z kolei, że majątek narzeczonego księżniczki Iman wyceniany jest na 15 mln dolarów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.