"Love Island". Julia i Aga spędziły gorącą noc flamenco z nowymi mężczyznami. Dawid i Mati porządnie namieszają w willi

Julia i Agnieszka nie opuszczają "Love Island". W najbliższym odcinku wrócą do willi z Dawidem i Matim, nowymi uczestnikami. Wcześniej spędziły z nimi gorącą noc flamenco. Oj, będzie się działo. "Wyspiątka" z pewnością nie spodziewają się takiego zwrotu akcji.

W poprzednik odcinku "Love Island" sporo się działo. W programie pojawiły się nowe uczestniczki, Beata i Jagoda, które wprowadziły na wyspie spore zamieszanie. Alicja i Mateusz zostali wytypowani przez pozostałych uczestników jako para, która powinna spędzić noc w kryjówce. W trakcie romantycznej schadzki Mateusz przyznał, że często się wzrusza, a to tak urzekło Alicję, że w pokoju zrobiło się naprawdę gorąco. Po powrocie do willi Alicja oświadczyła, że po tym, co wydarzyło się tej nocy, Mateusz jest już "zaklepany". Jej słowa poirytowały Beatę, która powiedziała, że chłopak jest trzymany na smyczy. Między uczestniczkami doszło do nieprzyjemnego spięcia. W dalszej części odcinka emocje dalej rosły. Podczas przeparowania Kamil wybrał Olę zamiast Julii, co całkowicie zszokowało grupę. Wojtek zdecydował się stworzyć związek z Jagodą, pozostawiając samą Agnieszkę. Kiedy dziewczyny były przygotowane na opuszczenie will,i dostały informację, że właśnie otrzymały kolejną szansę i nie kończą przygody z programem. Już wiadomo, z kim wrócą do willi. 

Zobacz wideo "Love Island". Gorąca noc flamenco z nowymi uczestnikami

Ślub od pierwszego wejrzenia - Laura i Karol"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol mają ważną okazję do świętowania

"Love Island". Julia i Agnieszka nie odpadają z programu. Wrócą do willi z nowymi uczestnikami

Julia i Agnieszka z "Love Island" już szykowały się do opuszczenia programu, ale nagle okazało się, że pozostaną na wyspie. To zaskakujący zwrot akcji, bo do tej pory single mieli 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie wyspy. Dziewczyny nie tylko nie wypadają z programu, ale udały się wprost na gorącą noc flamenco z nowymi uczestnikami. W najbliższym odcinku Dawid i Mati dołączają do ekipy. 

Dzisiejsza noc to coś, czego nie da się zapomnieć - wyznała Julia.

Julia wyglądała na wyjątkowo zadowoloną z takiego obrotu spraw. Kim są nowi na wyspie? Dawid ma 27 lat i jest kucharzem, który marzy o własnej restauracji. W programie chce znaleźć potencjalną żonę. Mateusz ma 28 lat i uwielbia podróżować. Na "Love Island" szuka partnerki, która będzie mu towarzyszyć w tej pasji. Zwiastun dzisiejszego odcinka znajdziecie w materiale wideo na górze strony. 

'Love Island''Love Island' fot. materiały prasowe

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jeszcze w trakcie przeparowania Julia popłakała się z powodu Kamila, który chwilę wcześniej zadeklarował, że to właśnie ją wybierze na swoją parę. Niestety ku zaskoczeniu wszystkich tak się nie stało. Kamil postanowił zaryzykować i wybrał Olę, z którą w trakcie gry namiętnie się całował. Czyżby powodem takiej decyzji było wcześniejsze wycofanie się Julii z ich relacji i sceny zazdrości, które zrobiła Kamilowi? Z pewnością mają ze sobą sporo do przegadania i okazja do poważnej rozmowy nadarzy się już w najbliższym odcinku. Co sądzicie o zachowaniu Kamila?

Więcej zobaczycie w odcinku 10 marca o godzinie 21:00 na TV4.

"Love Island" możecie oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00.

 

Królowa Rania świętuje zaręczyny synaKrólowa Rania pokazała zdjęcia z przedślubnej ceremonii córki

 

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Dariusz się żeni! Oświadczył się ukochanej na plaży w Sopocie. Wiemy, kiedy ślub

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: