"Love Island". Julia zrobiła Kamilowi scenę zazdrości. Bardziej zawiodła się na kimś innym

W nowym sezonie "Love Island. Wyspy miłości" grono uczestników stale się powiększa. Tym razem do Islanderów dołączyły Beata i Jagoda. Kobiety zaczęły swój pobyt od podwójnych randek. Czy panowie zdali test lojalności?

Siódma odsłona programu "Love Island" dotychczas przyniosła wiele niespodzianek. Pora na kolejną. Do hiszpańskiej willi dołączyły dwie kobiety, Beata i Jagoda. Nowe uczestniczki chciały zaimponować zajętym panom. Beata wyznała, że chciałaby spotkać stanowczego mężczyznę. Jagoda za to zdradziła, że to nie ma znaczenia, bo zawsze udaje jej się dostać to, czego pragnie. Po spotkaniu z męską częścią bohaterów, nowe islanderki poznały resztę grupy. Nie da się ukryć, że panie widziały w sobie konkurencję.

Ola Tomala 'Love Island'"Love Island". Ola zszokowała przemianą. "Nie potrafi się normalnie uśmiechać"

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

"Love Island". Kolejne konflikty na wyspie miłości

Pojawienie się nowych uczestniczek w programie "Love Island" przyniosło wiele konfliktów. Szczególnie było to widać w przypadku Julki i Kamila. Uczestnik porozmawiał z Jagodą, za co partnerka zrobiła mu scenę zazdrości. Kamila bardzo zdenerwowała ta sytuacja, tym bardziej że jego partnerka wcześniej pozwoliła mu poznawać nowe osoby. Stwierdził, że Julka jest hipokrytką. Tymczasem Adam ponownie zmienił obiekt westchnień. Choć sezon dopiero się zaczął, Adam ma za sobą już trzy relacje: z Kingą, Klaudią i Olą. Twierdził, że tym razem trafił na swój typ.

Adam z 'Love Island', Doda"Love Island". Doda dołączyła do krytykujących Adama. Krótko i na temat

Na wyspie miłości pojawił się również miły akcent. Organizatorzy przygotowali dla uczestników przyjemną zabawę. Była wypełniona słodkościami, wpadkami do zimnej wody, a także... pocałunkami. Jak się okazało, to ostatnie doprowadziło do kolejnej awantury. Podczas zabawy Ola pocałowała Kamila. Julka przyznała, że bardzo się na niej zawiodła. Stwierdziła, że Ola specjalnie to zrobiła, aby sprawić jej przykrość. Test zaufania za to zdał Mateusz. Beata próbowała dać mu buziaka. On jednak tego nie odwzajemnił, co bardzo ucieszyło Alicję.

 

Śledzicie losy bohaterów nowego sezonu "Love Island"?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Alicja i Arek byli razem? Internauci dotarli do zaskakujących informacji

Więcej o: