"Love Island". Widzowie zszokowani metamorfozą Oli. "Nie potrafi się normalnie uśmiechać"

Ola Tomala z czwartej edycji "Love Island" pojawiła się w nowym sezonie randkowego show. Widzowie uznali jednak, że nie przypomina dawnej siebie.

Niedawno wystartowała siódma edycja "Love Island". Wśród mieszkańców "Wyspy miłości" znaleźli się także uczestnicy poprzednich sezonów, Łukasz Urbaniak z piątej odsłony i Ola Tomala z czwartej. Widzowie byli zszokowani, jak bardzo zmieniła się Islanderka. Według większości internautów przesadziła z medycyną estetyczną.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

"Love Island". Widzowie zszokowani metamorfozą Oli. "Nie potrafi się normalnie uśmiechać"

Pojawienie się Oli w siódmej edycji "Love Island" wzbudziło sporo emocji. Blondynka od razu wpadła w oko Adamowi. Widzowie zauważyli natomiast, że uczestniczka mocno się zmieniła od czasu czwartego sezonu. Niestety, nie oceniają pozytywnie tej metamorfozy.

Według mnie to ona przez te przeróbki wygląda starzej, niż mogłaby wyglądać bez tych spulchniaczy. Aż nie potrafi się normalnie uśmiechać, bo mało nie pęknie.
Olka jak się naciągnęła. Nie do poznania.
Ola, co ty zrobiłaś z twarzą… - czytamy w komentarzach na oficjalnym instagramowym profilu programu.
 

Ola nigdy nie ukrywała zamiłowania do medycyny estetycznej. Kilka lat temu bez skrępowania wymieniła zabiegi, którym się poddała.

Ja dwa lata temu wyglądałam zdecydowanie gorzej i mi we mnie prawie nic nie pasowało. I ja mówię: "Wszystko do wymiany, hurtowo!". Zrobiłam usta, poszłam na wybielanie zębów, umówiłam się na permanentne brwi, umówiłam się na operację nosa, później ogarnęłam sobie oczy, no i w końcu się cieszę, pozbyłam się kompleksów - mówiła w rozmowie z koleżankami z czwartej edycji "Love Island".

Natalia SiwiecTak zmieniła się twarz Natalii Siwiec. Nie stroniła od operacji plastycznych

Jak oceniacie metamorfozę Oli? Zmiana na plus?

Więcej o: