"Love Island". Widzowie się wściekli. Produkcja zareagowała na apele. Teraz Ola rozdaje karty

W ostatnim odcinku "Love Island" nastąpił nagły zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewał. Produkcja wysłuchała widzów odnośnie do sytuacji Oli w programie. Teraz to właśnie ona będzie decydować o tym, kto opuści wyspę.

Na "Love Island" Ola już od początku nie ma łatwego życia. Najpierw Adam zabawił się jej uczuciami, a potem odwróciły się od niej inne uczestniczki. Niechęć Alicji wobec Oli oburzyła widzów, którzy apelowali o pilną interwencję w programie. Uczestniczka bardzo źle znosiła hejt. Fani show stwierdzili, że produkcja nie powinna pozwalać na tak toksyczne zachowania wobec dziewczyny. Prośby widzów zostały wysłuchane i to Ola i Kamil mogą zadecydować o dalszym przebiegu wydarzeń w programie.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

'MasterChef Junior'"MasterChef Junior". Gość oczarował młodych kucharzy. "Moja idolka"

"Love Island". Produkcja zareagowała na apele widzów. Ola i Kamil mają przed sobą ważne zadanie

Widzowie "Love Island" od razu zareagowali na trudną sytuację Oli w programie i pod materiałami publikowanymi  na Instagramie pisano prośby o interwencję. Wygląda na to, że produkcja show śledzi odzew widowni, bo od razu zareagowała na ten apel. Widzowie mogli zagłosować, która z par ma szansę stworzyć zgrany duet. Dzięki ich głosom Ola i Kamil są bezpieczni i to oni mogą wskazać parę, która nie ma szans na miłość. Adam i Beata, Wiktoria i Łukasz, Wojtek i Jagoda, która z tych par opuści willę? Ich los leży w rękach Oli i Kamila, a decyzję pary poznamy w najnowszym odcinku "Love Island" już 13 marca. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Widzowie "Love Island" docenili gest produkcji. Już pojawiły się pierwsze typowania, która z par opuści wyspę. Według fanów show to Łukasz i Wiki mają najmniejsze szanse na stworzenie związku i to właśnie oni powinni odpaść.

Chyba wyrzucą Łukasza i Wiki, szkoda, że Ola nie widzi co Adam gada do grupy za jej plecami.
Pięknie rozegrane ze strony produkcji programu wsparcie Oli.
Widok twarzy Alicji bezcenny. Niech wiedzą, że ludzie murem za Olą - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, która z par powinna opuścić "Love Island"?

'Love Island'"Love Island". Mateusz zdradził publicznie, do czego doszło w kryjówce z Alicją

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Krystyna wróciła do żony. Dziecko w drodze. "Prawdziwa miłość zwycięży wszystko"

 

Więcej o: