"Rolnik szuka żony". Krystyna wróciła do żony. Dziecko w drodze. "Prawdziwa miłość zwycięży wszystko"

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" pozytywnie zaskoczyła wszystkich fanów. Właśnie opublikowała romantyczne zdjęcia z byłą partnerką i wyznała jej miłość. Wygląda na to, że kobiety postanowiły spróbować jeszcze raz i wróciły do siebie.

Krystyna Kamińska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie 'Rolnik szuka żony". Była kandydatką Roberta, ale ich relacja nie przetrwała, bo mężczyzna ostatecznie związał się z inną. Po zakończeniu programu Krystyna znalazła szczęście u boku kobiety, z którą w 2020 roku wzięła ślub w Szkocji. W listopadzie zdradziła, że spodziewa się dziecka, ale ciąża "zadziała się" po  tym, jak rozstała się z żoną. Wygląda na to, że nieporozumienia udało się jednak przepracować, bo Krystyna właśnie opublikowała romantyczną sesję zdjęciową z żoną. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Krystyna wróciła do ukochanej. Opublikowały romantyczną sesję. Padły też ważne wyznania

Krystyna Kamińska z programu "Rolnik szuka żony" po ogłoszeniu radosnej informacji o ciąży w listopadzie musiała sprostować kwestię dotyczącą jej związku. Kobieta wyznała, że jej żona Agnieszka po ogłoszeniu tej nowiny zaczęła dostawać bardzo gratulacji, ale panie przestały być wtedy razem

Niestety, fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy. Nie jest to już dla moich najbliższych znajomych sekret, że nie jesteśmy razem, lecz dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, właśnie nagrywam ten film - wyjaśniła w listopadzie na Instagramie.

Wygląda jednak na to, że Krystyna i Agnieszka do siebie wróciły i znów są szczęśliwe. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" właśnie opublikowała romantyczną sesję z żoną. W opisie filmu padły jednoznaczne deklaracje. Mamy upragniony happy end!

Kocham cię. Dziękuję, że jesteś! - napisała na Instagramie.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Fani Krystyny z programu "Rolnik szuka żony" byli zachwyceni tą radosną nowiną i przyznali, że spodziewali się takiego zakończenia. 

Prawdziwa miłość zwycięży wszystko! Na dobre i na złe.
Wiedziałam, że będzie dobrze!
Piękna tęczowa rodzinka - czytamy w komentarzach.

Pamiętacie Krystynę w programie "Rolnik szuka żony"?

 

Zobacz też: Królowa Rania zachwyciła na przedślubnej ceremonii córki. Księżniczka Iman jest do niej łudząco podobna

 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.