Dariusz Pachut nie wytrzymał bez ukochanej. Tak z Dodą spędzają czas w Hiszpanii. Gorące foto

W połowie marca Doda dość niespodziewanie wyjechała do Hiszpanii. Choć wokalistkę wezwały poniekąd obowiązki zawodowe, ukochany postanowił do niej dołączyć.

Doda, wielka fanka "Love Island", zirytowała się zachowaniem uczestniczek. Wokalistka uważa, że Julia i Alicja źle traktują Olę, co dosadnie skomentowała w mediach społecznościowych. Doda wyraziła także gotowość przybycia do Hiszpanii, aby zaprowadzić porządek wśród uczestników show. Jako pierwsi pisaliśmy, że 12 marca artystka rzeczywiście wybrała się do Hiszpanii, gdzie kręcony jest program. Wygląda na to, że Doda zamierza połączyć przyjemne z pożytecznym, bo na miejsce przyleciał także Dariusz Pachut.

Zobacz wideo Doda eksponuje pierścionek

Dariusz Pachut jest z Dodą w Hiszpanii. Pochwalili się intymnym kadrem

Ukochany wokalistki już 12 marca chwalił się na Instagramie malowniczymi kadrami ze słonecznej plaży, dając fanom do zrozumienia, że nie jest chwilowo w Polsce. Na pytania o to, dokąd się wybrał, nie zdecydował się jednak odpowiedzieć. Dopiero gdy Doda ujawniła w mediach społecznościowych, że zawitała w willi programu "Love Island", zakochani poinformowali na Instagramie, że w Hiszpanii są razem. Sportowiec dodał urocze zdjęcie na InstaStories, na którym obydwoje wygrzewają się na słońcu. Sportowiec obejmuje Dodę leżącą na plecach między jego nogami.

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut instagram.com/@dariuszpachut

Artystka pokazała ukochanego na InstaStories dopiero w poniedziałek rano. Doda podzieliła się z fanami pięknym widokiem słonecznego, bezchmurnego nieba oraz palm, które widać przez jej okno. Jak przyznała, mimo to woli widok uśmiechającego się do niej ukochanego, który zastała w łóżku.

Dariusz PachutDariusz Pachut instagram.com/@dodaqueen

Nie ma wątpliwości, że zakochani uwielbiają wspólne wyjazdy i doskonale czują się w swoim towarzystwie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy byli już m.in. Austrii, Wietnamie, a także szusowali na nartach w polskich górach.

Więcej o: