"Love Island". Widzowie głosują, kto ma odpaść z programu. "Pierwszy raz w historii jednogłośna decyzja"

Widzowie "Love Island" dostali szansę od produkcji na wyeliminowanie któregoś z uczestników. Wszyscy wskazują, że to właśnie Alicja powinna wylecieć z programu. Utrzymywali, że jeśli mimo głosowania dostanie kolejną szansę, to program może być ustawiony.

W ostatnim odcinku "Love Island" Ola i Kamil podjęli decyzję, która z par ma najmniejszą szansę na miłość i powinna opuścić format. Przygodę z programem zakończyli Wiktoria i Łukasz. Ola wyjaśniła, że nie widzieli z Kamilem u nich chemii ani żadnej chęci budowania relacji. Wygląda na to, że to nie koniec eliminacji. Producenci "Love Island" po raz kolejny zachęcili widzów do głosowania i zapytali, którzy z uczestników powinni odpaść z programu.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje, jak przyrządzić pyszne curry

'Magia nagości'"Magia nagości". 23-letnia matka do programu zabrała swojego eks. Doradzał jej

"Love Island". Widzowie głosują, kto ma odpaść z programu. Większość wskazała Alicję i Adama

Producenci "Love Island' jeszcze raz poprosili widzów o oddanie głosów w aplikacji. Tym razem pytanie dotyczyło eliminacji poszczególnych uczestników. W przeważającej większości widzowie zagłosowali na Alicję i Adama.

Alicja i Adam pora do domu!
Alicja pakuj manatki, twój lot już czeka - czytamy w komentarzach widzów.

Adam podpadł za zmienianie dziewczyn jak rękawiczki, zranienie Oli i obgadywanie jej za plecami, a Alicja... tutaj lista jest długa. W ostatnim odcinku programu, kiedy Ola i Kamil podjęli decyzję o tym, że najmniejszą szansę na miłość mają Wiki i Łukasz, Alicja skomentowała, że dziwi ją wybór widzów. Jedna z widzek odniosła się do tych słów.

Alicja i jej wywód "dziwi mnie wybór widzów". Nas dziwi, że jesteś jeszcze w tym programie i tak zmanipulowałaś uczestników, że nie dostrzegają twojego fałszu - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Alicja jest najmniej lubianą osobą w programie. Wszystko przez sytuację z Olą. Widzowie zarzucali Alicji, że źle traktuje koleżankę i obgaduje ja za plecami. Zatroskani o gnębioną Olę poprosili nawet o interwencję produkcję. Jak widać, te głosy nie pozostały bez odzewu. Widzowie krytykują także zachowanie Alicji w relacji z Mateuszem. Zwrócili uwagę na sytuację, kiedy po nocy spędzonej w kryjówce uczestniczka stwierdziła, że może być spokojna, bo chłopak jest "zaklepany".

Alicja i Adam. A później niech patrzy jak jej zaklepany chłop się bawi - czytamy w komentarzach widzów.

Czy Alicja opuści program? Widzowie są przekonani, że to właśnie ona dostała najwięcej głosów i jeśli nie wyleci z programu, to znaczy, że show może być ustawione.

Jeśli odpadnie ktoś inny niż Alicja, to wiadomo, że ustawka, bo nie oszukujmy się, większość nie może jej znieść.
Pierwszy raz w historii tego programu decyzja widzów będzie jednogłośna.
Produkcja nas słucha. Alicja, papa - napisali widzowie.

Część widzów stwierdziła, że po odpadnięciu Alicji w programie może zrobić się za nudno.

Weźcie pod uwagę, że jak wyrzucimy Alicję, to zrobi się nudno - napisała widzka.

Jak sądzicie, kto powinien odpaść z programu? Też głosujecie na Alicję i Adama?

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiMarcin Hakiel o ostatnim spotkaniu z Kurzajewskim. Zdementował plotki

Zobacz też: Mama Mateusza Murańskiego opublikowała poruszający wpis w sieci. Wyjaśniła, na co zmarł 29-latek

Więcej o: