Te gwiazdy zaliczyły mega wpadkę z najgłupszymi wypowiedziami. Pamiętacie ciało astralne i Chopina grającego na flecie?

Osoby związane z branżą medialną zazwyczaj dokładnie ważą słowa. Zdarzają się jednak przypadki "złotoustych", którzy zamiast przemyśleć, to mówią, co im ślina na język przyniesie. Internet jednak nie zapomina. Jakie były najgłupsze wypowiedzi gwiazd?

O pomyłkę, czy przejęzyczenie nietrudno, szczególnie w sytuacji stresowej. Chyba każdemu z nas zdarzyło się powiedzieć coś głupiego. Znane osoby nie są wyjątkami, jednak niektóre z ich nietrafionych refleksji zyskały miano kultowych i na dobre do nich przylgnęły. Co najgłupszego powiedziały gwiazdy? 

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Cleo z sobowtórem PutinaPostać Putina w nowym teledysku Cleo. "Jestem zaszczycona". Fani podzieleni

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd - kto zaliczył największą wpadkę? 

Wpadki gwiazd zawsze wzbudzają spore zainteresowanie internautów. Niektóre z wypowiedzi znanych osób bawią, a inne są żenujące i pokazują ignorancję. Przejęzyczenia zdarzają się każdemu, a niektóre z refleksji gwiazd przeszły do historii jako najbardziej bezsensowne. 

Jolanta Rutowicz zdobyła sławę dzięki występom w reality show "Big Brother". W programie zasłynęła dzięki barwnym wypowiedziom, a niektóre z nich uznawane są za kultowe. Tak jak ta, gdy celebrytka rozprawiała o muzyce klasycznej i nie wiedziała, kim był Fryderyk Chopin i na jakim grał instrumencie. 

A na flecie kto grał? Chopin? - pytała przed kamerami.

Jola Rutowicz , Jarosław JakimowiczJola Rutowicz , Jarosław Jakimowicz Kapif

Mariah Carey uchodzi za prawdziwą divę. Od lat otacza się luksusem i wygląda na to, że straciła kontakt z rzeczywistością. Jej refleksja o dzieciach głodujących w Afryce zszokowała opinię publiczną i uchodzi za jedną z najgłupszych wypowiedzi gwiazd w historii.  

Za każdym razem, gdy oglądam telewizję i widzę te głodujące dzieci, nie mogę się powstrzymać od płaczu. To znaczy, chciałabym być tak chuda, ale bez tych latających wokół mnie much - powiedziała wokalistka.

Mariah CareyMariah Carey FORUM

Honorata Skarbek udzieliła pamiętnego wywiadu w show Kuby Wojewódzkiego, w którym nie błysnęła wiedzą. Piosenkarka z pewnością musiała być bardzo zestresowana. Na pytanie dziennikarza, czy w Polsce mamy sejm, czy senat odpowiedziała: 

Nie no, proszę cię, z WOS-u miałam trójkę - powiedziała.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek Kapif.pl

David Beckham od lat nie schodzi z listy jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Ma piękną żonę, trójkę dzieci i niezachwianą pozycję w świecie show-biznesu. Jemu również nie udało uchronić się przed wpadką. Nie popisał się, wypowiadając się o religii i chrzcie najstarszego syna. 

Oczywiście, że chciałbym, żeby Brooklyn został ochrzczony, ale nie wiem jeszcze, w jakiej wierze - wyznał piłkarz.

David BeckhamDavid Beckham EAST NEWS

Jolanta Pieńkowska na swoim koncie ma wpadkę w telewizji śniadaniowej. W programie "Dzień dobry TVN" z wyrazem kompletnego zaskoczenia na twarzy nie spodziewała się, że drożdże można normalnie kupić w sklepach. Czy według niej jest to relikt PRL-u? 

A drożdże można jeszcze kupić bez problemu? - pytała na wizji.

Jolanta Pieńkowska w 'Dzień Dobry TVN'Jolanta Pieńkowska w 'Dzień Dobry TVN' EAST NEWS

Brooke Shields w młodym wieku wystąpiła w filmie "Błękitna Laguna". Produkcja otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery. Aktorka w jednym z wywiadów próbowała przekonać fanów, że palenie nie jest zdrowe i prowadzi do śmierci, jednak niezbyt dobrze przemyślała, co chciała powiedzieć. 

Palenie zabija. Jeśli zostaniecie zabici, stracicie ważną część życia - przyznała.

Brooke ShieldsBrooke Shields MJ Photos / PRPhotos.com / MJ Photos / PRPhotos.com

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka budził sporo emocji. Uchodzili za jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Gdy byli razem, udzielili wspólnego wywiadu magazynowi "Viva", w którym aktor porównał łączącą ich relację do ciała astralnego. 

Cudownie jest mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni, jakbyśmy byli jednym ciałem astralnym - powiedział Mikołaj.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - 2015 rokAgnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - 2015 rok Fot. KAPIF

Daniel MartyniukDaniel Martyniuk zmienił swoje życie. Szczęście odnalazł na statku jako majtek

Wyznanie Elizabeth Hurley o Marilyn Monroe zostało źle odebranie, a fani aktorki zastanawiali się, jak mogła w tak bezduszny sposób wypowiedzieć się publicznie o ikonie, za jaką uchodzi Marilyn. 

Zawsze uważałam, że Marilyn Monroe wyglądała olśniewająco, ale ja bym się zabiła, gdybym była tak gruba - wyznała aktorka.

Elizabeth HurleyElizabeth Hurley Instagram.com/ Elizabeth Hurley/ Screen

Które z wyznań przedstawionych gwiazd uważacie za najgłupsze? 

Więcej o: