Postać Władimira Putina w nowym teledysku Cleo. "Jestem zaszczycona". Fani ą podzieleni

Cleo wrzuciła zdjęcie z planu teledysku do piosenki "Polskie Mexico". Piosenkarka na fotografii pozuje z aktorem ucharakteryzowanym na Władimira Putina, Prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Cleo nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół premiery swojego kolejnego klipu do utworu "Polskie Mexico". W nowym klipie wokalistki ma pojawić się plejada znanych twarzy. Piosenkarka chwaliła się niedawno, że zaprosiła do współpracy... Cardi B. Okazało się oczywiście, że to ściema, a w roli amerykańskiej raperki wystąpi bohaterka programu "Królowe życia" - Katarzyna Alexander znana jako Laluna UNIQUE. To jednak nie koniec niespodzianek - w nowym teledysku ma bowiem pojawić się... Władimir Putin. A właściwie - jak się nie trudno domyślić - przebrany za niego aktor.

Zobacz wideo Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku

Putin w nowym teledysku Cleo. Fani podzieleni

Cleo wrzuciła zdjęcie z aktorem ucharakteryzowanym na Prezydenta Federacji Rosyjskiej i dodała opis:

"Polskie Mexico" już 23 lipca. Kolejny niesamowity gość, nie muszę go przedstawiać. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie - Vladimir Putin. Jestem zaszczycona, że pojawił się na chwilę, by wystąpić w moim teledysku. Dogadujemy właśnie ważne międzynarodowe tematy - kwestie sprzedaży rosyjskich brzoskwiń.

Fani podeszli do pomysłu piosenkarki z lekkim dystansem. Choć niektórzy przyznają, że czeka nas ciekawy teledysk, to inni zwracają uwagę, że przedstawienie postaci Władimira Putina w kontekście "sprzedaży rosyjskich brzoskwiń" jest dosyć płytkim pomysłem.

Cleośka, coraz ciekawiej się robi.
Ani to śmieszne, ani fajne.
Lekki cringe.

Premiera teledysku zapowiedziana jest na 23 lipca. Przypomnijmy, że nowym numerem Cleo będzie promować krążek "vinyLOVA", który ukaże się we wrześniu 2021 roku. To kontynuacja wydanego w zeszłym roku album "superNOVA". 

Co myślicie o wykorzystaniu wizerunku Putina do teledysku Cleo? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.