Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz to polska celebrytka, która zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w reality-show "Big Brother". Wzięła udział w edycji 4.1, której została zwyciężczynią oraz w edycji piątej, w której zajęła drugie miejsce.Imię i nazwisko: Jolanta Rutowicz
Data urodzenia: 10 sierpnia 1984r.
Miejsce urodzenia: Piotrków Trybunalski
Facebook: facebook.com/Jolanta-Rutowicz-360647974016028/

Jola Rutowicz i Big Brother

Jola Rutowicz po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się w 2007 roku. Wzięła udział w czwartej polskiej edycji popularnego reality-show "Big Brother". Formuła programu opierała się na zamieszkaniu kilkunastu nieznajomych sobie osób w domu Wielkiego Brata naszpikowanym kamerami, które podglądały uczestników programu 24 godziny na dobę, w każdej, nawet najbardziej intymnej sytuacji. Co tydzień dwie kolejne osoby były nominowane przez mieszkańców do opuszczenia domu, a widzowie smsowo głosowali, która z nich ostatecznie ma opuścić program.
Jola Rutowicz zgłosiła się na castingi do programu i została zakwalifikowana. We wrześniu 2007 roku wraz z pozostałymi uczestnikami wprowadziła się do domu Wielkiego Brata. Od razu została jedną z najpopularniejszych uczestniczek Big Brother'a. Jej postać była niezwykle wyrazista i charakterystyczna. Jej wygląd budził kontrowersje - mocna opalenizna z solarium, przesadzony makijaż, usta zawsze pociągnięte błyszczykiem, bardzo długie sztuczne paznokcie. Jej znakiem rozpoznawczym było zamiłowanie do koloru różowego oraz do lateksu. Wszędzie ze sobą nosiła maskotkę dużego, różowego konia. Wszystkie jej ubrania były wyzywające, trącące tandetą i kojarzące się z dziewczyną z małomiasteczkowych imprez.
Popularności Joli Rutowicz przysporzyły jej mało inteligentne wypowiedzi i sposób bycia. Szokowała swoją nieznajomością elementarnej wiedzy.
Wszystkie powyższe cechy wyjątkowo przypadły widzom do gustu. Zapewniły Rutowicz zwycięstwo czwartej edycji programu.

Jola Rutowicz i Big Brother VIP

Jola Rutowicz wzięła udział również w kolejnej edycji programu. Dołączyła do grona uczestników Big Brother VIP, wśród których znalazł się Jarek Jakimowicz. On i Jola stworzyli parę, która była nierozłączna. Zapewniło im to zwycięstwo - Jarek zajął pierwsze miejsce, a Jola drugie.

Zobacz także:

Piotr Lato - Janusz Dzięcioł - Agnieszka Frykowska

jola rutowicz