Jola Rutowicz powraca! I to w jakim stylu... Przeszła operację plastyczną nosa, a zabieg pokazała na wizji [WIDEO]

Jola Rutowicz, znana głównie za sprawą "Big Brothera", poddała się operacji plastycznej nosa. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że to właśnie nos jest jej sporym kompleksem. Teraz w końcu owego kompleksu się pozbyła. I to w jak spektakularny sposób. Zabieg postanowiła udokumentować w jednej z warszawskich telewizji. Efekt? Zdjęcia i materiał wideo tylko dla odważnych.
Jolanta Rutowicz Jolanta Rutowicz KAPIF.pl

Jola Rutowicz powraca

Jola Rutowicz zasłynęła udziałem w czwartej edycji "Big Brothera". Była kiczotowa i wulgarna. Kochała róż, tipsy i wszystko co po prostu tandetne. Co na to widzowie? Jedni ją kochali, drudzy nienawidzili. Mimo wszystko Jola "Big Brothera" wygrała. 

Później zniknęła jednak z show-biznesu. Obecnie mieszka sobie w Stanach Zjednoczonych, w Miami na Florydzie. Niedawno postanowiła wpaść na chwilę do Polski i tą wizytę zapamięta na długo. 

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Telewizja Warszawa

Największy kompleks

Rutowicz postanowiła poddać się operacji plastycznej nosa. Wielokrotnie powtarzała, że to właśnie nos stanowi jeden z jej największych kompleksów. Zabieg udokumentowała w dość oryginaly sposób. Zaprosiła bowiem kamery telewizyjne. 

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Telewizja Warszawa

Jak wyglądała operacja?

Jak dowiedział się portal Pomponik.pl, operacja trwała trzy godziny i na szczęście zakończyła się sukcesem. 

Nie było żadnych komplikacji. Rutowicz przez dwa dni pozostała pod obserwacją lekarzy, a następnie podobno pojechała do swojego rodzinnego miasta na okres rekonwalescencji. Aktualnie nie może się przemęczać i ma problemy ze snem, ale wszystko minie za kilka tygodni. Nie widziała jeszcze efektu, ale czuje, że będzie piękniejsza niż wcześniej - mówi informator serwisu Pomponik.pl.
Jola Rutowicz Jola Rutowicz Telewizja Warszawa

Tylko dla osób o mocnych nerwach

Uwaga, zdjęcia z materiału filmowego mogą być naprawdę przerażające. Pokazano tam więcej, niż sami się spodziewaliśmy.

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Telewizja Warszawa

Wielki powrót?

Program dokumentujący metamorfozę Rutowicz ma mieć premierę w przyszłym tygodniu. Czy zapowiada on wielki powrót Joli na warszawskie salony? Być może właśnie tak się stanie. Tęskniliście? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.