1 kwietnia odbyła się gala trzeciej edycji Jupiterów Roku. Gwiazdy dopisały i tłumnie pozowały do zdjęć na imprezie organizowanej przez Plotka. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Katarzyna Dowbor, Marzena Rogalska, Anna Wendzikowska, Joanna Senyszyn, Blanka, Sebastian Fabijański, Aleksander Sikora i Ola Filipek, Doda i Małgorzata Tomaszewska. Nie zabrakło również Macieja Peli, który tego wieczora postawił na wyjątkową i odważną stylizację. Ryzyko się opłaciło.
Na imprezie obowiązywał dress code. Większość gości pojawiła się w stylizacjach w neonowych kolorach albo z dodatkami i akcentami w jaskrawych odcieniach. Maciej Pela również dostosował się do tych zasad. Wskoczył w garnitur w energetycznym odcieniu limonkowej zieleni, która w tym wydaniu okazała się bardzo twarzowa. Stylizację przełamał (a jednocześnie również nieco uspokoił) białą koszulą oraz sportowymi białymi butami, które idealnie dopełniły całość. W takim wydaniu chętnie pozował do zdjęć.
Zarówno na ściance, jak i poza nią uśmiech nie schodził mu z twarzy. Warto również nadmienić, że tancerz pojawił się też na scenie, gdzie bawił się doskonale, wręczając statuetkę w kategorii Gwiazda Social Media. Zdjęcia Peli z gali Jupitery Roku znajdziecie w naszej galerii.
Gdy nadszedł moment rozdania statuetek w szóstej kategorii, czyli Gwiazda Social Mediów, nagle na scenę wpadł Michał Marszał. Złapał za mikrofon i powiedział, że "jakiś wariat miał wbić się na scenę w ramach żartu prima aprilis". - Czyli to jest ten moment, jak widać, żart się bardzo udał - powiedział. - Czyli ty jesteś tym wariatem? - spytała Marta Surnik. - Tak, ale, ale... - zaczął mówić Marszał, ale nie dokończył, bo został wyprowadzony przez ochronę. - Lubimy suche żarty - rzuciła na koniec prowadząca. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.
Jupitery Roku:
Edyta Pazura jest oburzona, jak pod szkołą potraktowano jej córkę. "Będę dzwonić na policję"
Sebastian Fabijański zjawił się na gali Jupitery Roku Plotka. Nie był sam
Tłum gwiazd na Jupiterach Roku Plotka. Hajduk błyszczy, Pela zaskoczył kolorem
Zaskoczenie na Jupiterach Roku. Doda oddała swoją nagrodę
Senyszyn wręczyła Dodzie nagrodę na Jupiterach Roku. Nagle uderzyła w Nawrockiego
Willa Kwaśniewskich na Mazurach robi wrażenie. Tam odpoczywają od miejskiego zgiełku
Kaczorowska znika z "Klanu". Wyjawiła dalsze losy Bożenki
Doda w zjawiskowej kreacji na Jupiterach Roku. Spójrzcie na ten tren
Andrzej z Plutycz pokazuje kulisy remontu w domu. Niebywałe, co udało mu się znaleźć