Jak obecnie wygląda Sławek Oborski? Były chłopak Joli Rutowicz polubił botoks

Były chłopak Joli Rutowicz już kilka lat temu przyznał się, że poprawia urodę, a dziś jest nie do poznania. Jego metamorfoza może zaskoczyć.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sławek Oborski kilka lat temu zgrywał chłopaka Joli Rutowicz. Para pojawiała się wspólnie na wielu imprezach i zaczęła planować ślub, który miał się odbyć w ciepłych krajach. Mężczyzna miał rzucić ukochaną, a następnie związać się z Michałem Witkowskim.

Zobacz wideo Monika Sewioło była gwiazdą "Big Brothera". Potem zniknęła. Jak teraz wygląda i co robi?

Dawid Kwiatkowski; Marcelina ZawadzkaPolsat SuperHit Festiwal. Tłum gwiazd na czerwonym dywanie

Podczas krótkiego związku z pisarzem Sławek Oborski po raz pierwszy przyznał się, że poprawia sobie urodę. Wtedy mogliśmy go oglądać w krótkich czarnych włosach, a twarz nie wyglądała na aż tak poprawioną.

Ewa Minge - nowa kolekcja 2009CEwa Minge - nowa kolekcja 2009C jkuzminski / KUMISKI JANUSZ/KAPiF.pl

Sławek Oborski już tak nie wygląda. Możecie go nie poznać

Obecnie były chłopak Joli Rutowicz rozwija fryzjerką karierę i dość chętnie udziela się na Instagramie. Kilka dni temu pojawił się na festiwalu w Sopocie, ale nie było to jedyne wydarzenie muzyczne, na którym gościł w ostatnim czasie. Na profilu Sławka Oborskiego znajdziemy między innymi zdjęcia z Krystianem Ochmanem czy Darią Marcinkowską. Mężczyzna pracował przy sesjach dla Kayah i Moniki Richardson.

Wygląda na to, że Sławek Oborski nie zerwał ze starą miłością. Dziś wygląda zupełnie inaczej i możecie go nie poznać. Fryzjer powiększył sobie usta, a także zdecydował się na botoks. Oprócz tego przefarbował włosy na jasny blond i pozostał przy grzywce na bok.

Sławek OborskiSławek Oborski Instagram @slawek_slavco_oborski

Sławek Oborski, DariaSławek Oborski, Daria Instagram @slawek_slavco_oborski

Sławek Oborski, Krystian OchmanSławek Oborski, Krystian Ochman Instagram @slawek_slavco_oborski

Jola RutowiczZapomniana Jola Rutowicz opowiedziała o występie w "Big Brotherze". Jej kolorowa postać była na pokaz

Choć plany Sławka Oborskiego i Joli Rutowicz nie zostały zrealizowane, celebrytka odnalazła szczęście. Przez jakiś czas próbowała sił w polskim show-biznesie, jednak ostatecznie przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i układa sobie życie obok tajemniczego mężczyzny. Zdradziła, że planują ślub.

Więcej o: