Jola Rutowicz planuje hollywoodzki ślub! Przygotowania ruszyły. Jest i sukienka

Jola Rutowicz rozpoczęła przygotowania do ślubu. Celebrytka postanowiła przypomnieć o sobie i zapowiedziała, że planuje ślub "w iście hollywoodzkim stylu".

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Popularność przyniósł Jolancie Rutowicz udział w czwartej edycji programu "Big Brother". Po tym, jak dotarła do wielkiego finału, a następnie zwyciężyła, stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Przez kilka lat próbowała jeszcze swoich sił w świecie show-biznesu, ale ostatecznie zrezygnowała ze sławy i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Tam układa sobie życie u boku tajemniczego mężczyzny, z którym - jak właśnie ujawniła - zamierza wziąć ślub.

Zobacz wideo Uczestnicy Big Brothera w jacuzzi

Jola Rutowicz bierze ślub: Jestem szczęśliwie zakochana

Jola Rutowicz podzieliła się z redakcją dziendobry.tvn.pl ciekawymi informacjami na swój temat. Wszystko wskazuje na to, że w jej życiu szykują się duże zmiany. Celebrytka, która od dłuższego czasu jest w związku z tajemniczym mężczyzną, nie ukrywa, że przygotowuje się do zamążpójścia.

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Już planujemy wesele. Do tego dojdzie niezłe auto, dobra sukienka i możemy jechać na nasz ślub! W iście hollywoodzkim stylu - powiedziała Rutowicz.

Swoim szczęściem celebrytka pochwaliła się również w mediach społecznościowych. W opublikowanym na Instagramie poście wyraźnie zaznaczyła, że jest idealną kandydatką na żonę.

Dobry Bóg dał mi aerodynamiczne kształty i rozłożenie masy niczym w Lamborghini. Środek ciężkości przeniósł na tył, a z przodu wrzucił niemały ciężar. Na dodatek długie nogi jak dwa pasy startowe. Wszystko jest na właściwym miejscu - napisała.

Do tego dodała zdjęcia w białej sukni, a za jej plecami znajduje się luksusowy samochód. 

Jola RutowiczJola Rutowicz Screen: Instagram/@jollie_rutowicz

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy