"Przyjaciółki". W życiu Patrycji pojawią się dwaj nowi mężczyźni. W ich role wcielą się popularni aktorzy młodego pokolenia

Już 3 marca do Polsatu powracają "Przyjaciółki". W 19. sezonie serialu poznamy nowych bohaterów, którzy niespodziewanie pojawią się w życiu Patrycji. W ich rolach zobaczymy Adama Zdrójkowskiego i Karola Dziubę.

Więcej informacji na temat popularnych seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Przyjaciółki" odc. 170 - zwiastun

W czwartek, 3 marca, na antenę Polsatu wracają "Przyjaciółki". Przed nami już 19. sezon serialu. Scenarzyści postarali się, aby nowa odsłona serii dostarczyła widzom wielu emocji. Do obsady dołączą też nowi aktorzy. Grane przez nich postacie nieźle namieszają w życiu bohaterek.

"Przyjaciółki". Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba dołączają do serialu

W nowym sezonie "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) zmierzy się ze sporym problemem. Dwie pracownice jej zakładu fryzjerskiego postanowią się zwolnić. Pozbawiona rąk do pracy kobieta postanawia zatrudnić niedoświadczonego Patryka (Adam Zdrójkowski). Nowy fryzjer sprowadzi do zakładu znajomego barbera - Dawida (Karol Dziuba).

Dawid jest barberem, którego sprowadził Patryk do salonu Patrycji. Stworzą razem zgrany duet. Na pierwszy rzut oka są lekkoduchami, ale tak naprawdę są to chłopacy, którzy mają w sobie sporo dawkę empatii i przejmują się tym, co się dzieje w życiu Patrycji i na miarę własnych możliwości starają się zawsze jej pomóc czy pocieszyć - zdradził odtwórca roli Dawida.

Aktor przyznał też, że współpraca na planie przebiega w naprawdę świetnej atmosferze.

Joanna Liszowska jest świetną aktorką, bardzo miło jest jej partnerować w tym serialu. Jest bardzo kreatywna, z dystansem, z poczuciem humoru. Adam to super facet. Myślę, że od razu złapaliśmy taki dobry kontakt i odpowiednio się uzupełniamy. Mam nadzieję, że spodoba się widzom to, co proponujemy - dodał Karol Dziuba.

Na temat swojej postaci wypowiedział się także Adam Zdrójkowski.

Patryk jest fryzjerem. Można nawet powiedzieć, że sam zatrudnił się w salonie fryzjerskim Patrycji, swojej szefowej. Patryk jest pewnym siebie chłopakiem, ale jednocześnie spryciarzem i cwaniakiem. Pracował za granicą i tam nauczył się różnych sztuczek manipulacji. Także wbija się w życie przyjaciółek z buta! - wyznał aktor.
 

Jesteście ciekawi, w jaki sposób nowi bohaterowie namieszają w życiu "Przyjaciółek"?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.