Więcej na temat aktualnych wydarzeń na stronie głównej Gazeta.pl
Antek Królikowski wziął udział w nowym programie TVN "Przez Atalantyk". W premierowym odcinku produkcji widzowie zobaczyli fragment rozmowy aktora z żoną. Sytuacja była, delikatnie mówiąc, niezręczna. Królikowski, o którym głośno jest teraz z powodu jego rzekomego romansu z sąsiadką, nie nosił obrączki. Jak wybrnął?
Antek Królikowski póki co nie komentuje plotek na temat rzekomego romansu. Według nich aktor miał dopuścić się niewierności małżeńskiej z sąsiadką. Na tym jednak nie koniec. Podobno Królikowski i Opozda nie są już razem, rozstali się jeszcze przed narodzinami syna Vincenta.
W tym kontekście sytuacja, która została ukazana w programie "Przez Atlantyk", który nagrywany był już kilka miesięcy temu, wydaje się niepokojąca. Joanna Opozda żegnała męża, nim ten wyruszył w podróż. W pewnym momencie zauważyła jednak, że aktor nie ma na dłoni obrączki.
Masz ją w ogóle? Czy do tej pory jej nie masz? - zapytała.
Pytanie aktorki sugerowało, że gwiazdor już wcześniej nie zakładał obrączki. Królikowski próbował jednak się tłumaczyć.
Spokojnie, zaraz będę ją miał. Zostawiłem w kostiumie moją obrączkę. Zaraz zadzwonię do Jacka i ją odbieram - mówił.
A widząc niezadowolenie na twarzy żony, szybko dodał.
Ja tutaj mam na ciebie oko, nie martw się.
Ja na ciebie też będę miała oko - opowiedziała aktorka.
Chwilę później nastąpiła wymiana czułości.
Motyw obrączki pojawił się jeszcze w trakcie programu. Tym razem Królikowski żartując, tłumaczył Liroyowi i Zygmuntowi Miłoszewskiemu, jak powinni traktować podróżujące z nimi kobiety, a więc Maję Hirsch, Natalię Przybysz i Renatę Kaczoruk.
Musimy o to zadbać, żeby dziewczyny nie weszły nam na głowę. Oczywiście z zachowaniem zasad savoir-vivre, dżentelmeństwa - śmiał się.
Był to dopiero początek żenujących żartów Królikowskiego. Kiedy bowiem tylko wszedł na pokład, od razu rzucił w kierunku pań:
Ja was straszę moją obrączką od razu, także nawet nie próbujcie.
Na ten niewysokich lotów żart zareagowała Maja Hirsch.
Antek, czy mogę cię uderzyć w trakcie programu? - zapytała.
Aktorka wydawała się być zażenowana zachowaniem Królikowskiego. I nie dziwimy się temu wcale.
Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:
Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie
Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
Maserak wskazał numer jeden po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". "To jest ryzykowne"
Monika Miller zafundowała sobie lifting tygrysi. Dziś pokazała zdjęcia przed i po
Tak dziś mieszka Maciej Pela. Kuchnia to jego królestwo
Bill Clinton tłumaczył się ze zdjęć znalezionych w aktach Jeffreya Epsteina. Nie krył rozbawienia
Syn Trumpa trafi do wojska? Amerykanie domagają się, by Barron został wysłany na front. Jest jeden problem
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Bieniuk kupił ten dom jeszcze z Przybylską. Widok z okna zachwyca