Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk: najważniejsze informacje

Renata Kaczoruk data urodzenia: 19.03.1986 r.
Renata Kaczoruk miejsce urodzenia: Wrocław
Renata Kaczoruk wzrost: 1,81 m.
Renata Kaczoruk wymiary: 83-60-90
Renata Kaczoruk Facebook: Facebook.com/RenataKaczoruk (fanpage), Facebook.com/renula (prywatny profil)
Renata Kaczoruk Twitter: Twitter.com/renulli
Renata Kaczoruk Instagram: Instagram.com/renul_ka
Renata Kaczoruk związki: Kuba Wojewódzki (2013-obecnie)

Renata Kaczoruk: życiorys

Renata Kaczoruk jest modelką oraz fotomodelką. Reprezentują ją agencje MODEL PLUS oraz IMG (paryska agencja). Wcześniej współpracowała z Bravel Models z siedzibą w Mediolanie, Spp Models (Wrocław), Seeds (Berlin) oraz Switch Models (Tokio). Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych). Studiowała psychologię na SWPS. Prywatnie jest narzeczoną dziennikarza Kuby Wojewódzkiego. Przyjaźni się z koleżankami z branży m.in. Karoliną Malinowską, Kamilą Szczawińską oraz trenerką Ewą Chodakowską.

Renata Kaczoruk: modeling

Renata Kaczoruk karierę modelki rozpoczęła wraz siostrą bliźniaczką Agatą. Pierwsze kroki w zawodzie zdobywała w Japonii, w Tokio. Wraz z siostrą wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla amerykańskiego i francuskiego "Elle". Reklamowała jesienno-zimową kolekcję polskiej marki "Simple". W 2006 r. prezentowała kolekcje na sezon wiosna/lato i jesień/zima 2006 u Celine, Jeana Paula Gaultiera, Yohji Yamamoto i Giorgio Armaniego. Pojawiała się także na pokazach polskich projektantów tj. Łukasz Jemioł, Joanna Klimas czy marki La Mania. Wzięła udział w kampanii promującej centrum handlowe Plac Unii oraz luksusowy butik Moliera 2.

Renata Kaczoruk: film i telewizja

W latach 2008-2009 r. Kaczoruk grała w serialu "Pierwsza miłość". W 2009 r. wystąpiła w filmie "Miłość na wybiegu". Z kolei w 2014 r. pojawiła się w serialu TVN "Sama słodycz".

Renata Kaczoruk: życie prywatne

Renata Kaczoruk jest związana z dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Pierwsze informacje o ich związku pojawiły się w lutym 2013 r. W lipcu tego samego roku pierwszy raz pokazali się razem publicznie. Z kolei w grudniu 2013 r. media donosiły, że zamieszkali razem. W sierpniu 2015 r. Kaczoruk zaręczyła się z Wojewódzkim.

renata kaczoruk

Więcej o:

renata kaczoruk

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.