Renata Kaczoruk wyprzedziła Kubę Wojewódzkiego i opublikowała wizerunek nowego partnera! "Romantico, miłość rządzi"

Od kilku miesięcy spekulowano, że Renata Kaczoruk ma chłopaka. Modelka nie potwierdzała tych doniesień, jednak opublikowanym w sieci filmikiem rozwiała wszelkie wątpliwości. Pokazała partnera w całej okazałości!

Renata Kaczoruk ma nową miłość? O tajemniczym mężczyźnie, z którym modelka spędziła wakacje, mówiono od dawna, jednak do tej pory sama zainteresowana nie potwierdzała rozsiewanych w Internecie plotek. Teraz jest już wszystko jasne! Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego opublikowała na Instagramie filmik, na którym całuje się z obecnym partnerem. Zakochani byli razem na rajskim urlopie!

Zobacz wideo Jak Renata Kaczoruk komentowała udział w programie "Azja Express"?

Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka

Od kilku tygodni atmosferę w sieci podgrzewa rzekomy romans Kuby Wojewódzkiego z Anną Muchą. Samozwańczy król TVN-u nie dementuje plotek i wciąż udostępnia na Instagramie zdjęcia z kobietą, której wizerunku nie zdecydował się jeszcze pokazać internautom. Wyprzedziła go Renata Kaczoruk, która oficjalnie potwierdziła doniesienia o nowej relacji, w której miłosnego aspektu doszukiwaliśmy się już cztery miesiące temu. Modelka opublikowała teraz zachwycające nagranie, na którym całuje się z nowym ukochanym! Dodatkowo oboje pokazali się w całej okazałości, pozując w skąpych strojach na tle morza.

 

Post Renaty Kaczoruk, pomimo tego, że pozbawiony opisu, wyraża więcej niż tysiąc słów i jest dość jednoznaczny. W komentarzach zaroiło się od życzliwych reakcji na widok zakochanej pary. 

You guysss - napisała Margaret. 
Romantico. Cieszę się, kochana. Miłość rządzi - wyznała Justyna Szyc-Nagłowska.
Kocham tę Waszą miłość.
Dobrze widzieć Ciebie szczęśliwą! - pisali internauci.

Renata KaczorukRenata Kaczoruk Instagram/ @renul_ka

Myślicie, że Renata Kaczoruk chciała tym postem przyćmić rozgłos o tajemniczej partnerce Kuby Wojewódzkiego? Przypomnijmy, że ostatnio skrytykowała byłego chłopaka za seksizm. 

Więcej o: