Renata Kaczoruk ma chłopaka? W podróży towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. "Jacy piękni!". Odpowiedziała wymownymi emotikonami

Czyżby Renata Kaczoruk zmieniła status związku na "zajęta"? U boku modelki pojawił się przystojny mężczyzna.

Kilkuletni związek z Kubą Wojewódzkim pozwolił Renacie Kaczoruk na dobre zadomowić się w polskim show-biznesie. Co prawda para rozstała się w 2018 roku, ale celebrytka i tak wzbudza umiarkowane zainteresowanie mediów oraz internautów. Świadczy o tym chociażby fakt, że jej profil na Instagramie śledzi już blisko 100 tysięcy osób.

Renata Kaczoruk znów zakochana?

Renata Kaczoruk do perfekcji opanowała przykuwanie uwagi mediów. Do tej pory zazwyczaj robiła to, publikując odważne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem obserwatorzy żywo zareagowali na coś innego, a raczej kogoś. Mowa o tajemniczym mężczyźnie, który towarzyszy modelce w fotorelacji z wyjazdu na Sri Lankę.

 

W komentarzach z miejsca zaroiło się od życzeń i gratulacji.

Cieszę się Twoim szczęściem.
Życzę Ci dużo szczęścia. Zasługujesz na to, co najlepsze.
Jacy piękni! Dużo miłości życzę - piszą fani celebrytki.

Na te i podobne komentarze Kaczoruk odpowiedziała emotikonami przedstawiającymi buziaki i kwiatki. Co prawda modelka oznaczyła swojego domniemanego partnera na zdjęciu, ale jego profil na Instagramie jest prywatny. Wygląda wiec na to, że póki co para chce utrzymywać swoją relację z dala od mediów.

Szczęścia!

Renata Kaczoruk o programie "Azja Express":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.