Renata Kaczoruk krytykuje Kubę Wojewódzkiego i zarzuca mu seksizm. ''Myślałam, że to już przerobiliśmy''

Renata Kaczoruk odniosła się do publikacji Kuby Wojewódzkiego. Modelce nie spodobało się, że były partner promuje seksizm.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki tworzyli jedną z najciekawszych par polskiego show-biznesu. Chociaż ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu, dotąd pozostawali w dobrych relacjach. Nie obrzucali się publicznie oskarżeniami i nie zrobili ze swojego rozstania widowiska, jak to się czasem zdarza. Jednak potrafią krytykować swoje postępowanie w kulturalny sposób. Niedawno zrobiła to Renata, której nie spodobało się zachowanie byłego partnera.

Zobacz wideo Renata Kaczoruk o programie "Azja Express"

Renata Kaczoruk krytykuje Kubę Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że uwielbia zaskakiwać i wzbudzać kontrowersje. Samozwańczy król TVN-u przyzwyczaił nas do tego, że lubi szokować. Regularnie w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia półnagich pań, co spotyka się ze skrajnymi opiniami. Jedni są zachwyceni, inni sugerują, że podtrzymuje i wzmacnia stereotypy na temat płci oraz szerzy seksizm. Niedawno gwiazdor opublikował zdjęcie dwóch kobiet, które opierają się o jego drogi samochód i ubrane są w stroje króliczków Playboya. 

Dawno, dawno temu w odległym studiu... Wszystko, co najpiękniejsze (no prawie) w programie #kubawojewodzki Wodzianki i samochody. Iza, Dominika, 599 & F430 - podpisał.

Nie spodobało się to Renacie Kaczoruk, która opublikowała zdjęcie pochodzące z profilu byłego partnera na InstaStories. Nie szczędziła gorzkich słów pod jego adresem i zarzuciła mu seksizm.

Kiedy otwierasz Instagram i nie możesz się połapać, w którym roku się obudziłaś - napisała.

Renata Kaczoruk hejtuje Kubę WojewódzkiegoRenata Kaczoruk hejtuje Kubę Wojewódzkiego Instagram @renul_ka

Nie zabrakło również wymownych hasztagów:

#bodypositive #seksizmispasse #myslalamzetojuzprzerobilismy

Renata Kaczoruk hejtuje Kubę WojewódzkiegoRenata Kaczoruk hejtuje Kubę Wojewódzkiego Instagram @renul_ka

Niestety, uprzedmiotowianie kobiet i przedstawianie ich w roli obiektów seksualnych wciąż funkcjonuje w środkach masowego przekazu. Na szczęście coraz głośniej mówi się o tym, że jest to upowszechnianie negatywnych wzorców współżycia społecznego. Dobrze, że gwiazdy nie boją się zabierać głosu w tak istotnych sprawach. Brawo, Renata!