Masz długie nogi, ale szerokie ramiona? Oto triki dla figury typu trójkąt. Podpowiadamy też, jak podkreślić talię!

Odwrócony trójkąt to twoja figura? Jeżeli tak, to mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji ubrań, które powinnaś nosić. Zasugeruj się naszymi radami i zobacz, w czym będziesz wyglądała korzystnie

Szerokie ramiona, wąskie biodra, lekko wcięta talia, a czasem nawet niewidoczna oraz mały biust, to opis twojej sylwetki? Jeżeli poczułaś, że napisałyśmy o tobie oznacza to, że masz figurę typu odwrócony trójkąt. Z chęcią podpowiemy ci, jakie rzeczy powinnaś nosić, aby wyglądać bardzo kobieco i pięknie. 

Najkorzystniejszy dla Ciebie dekolt to ten, w kształcie litery "V". Najlepiej będzie, jeśli zakryjesz ramiona bądź wybierzesz górę, która ma raglanowe rękawy. Jeżeli uwielbiasz wzory unikaj tych dużych, dla ciebie zdecydowanie przeznaczone są drobne desenie. W kwestii doboru materiału, proponujemy, żebyś szczególną uwagę zwracała na lekkie i zwiewne bluzki, w których będziesz wyglądała bardzo finezyjnie. 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera KAPiF

Twoim największym atutem są długie ręce i nogi. Dlatego powinnaś je eksponować. W wyborze dolnej części garderoby dobrym pomysłem będą plisowane, rozkloszowane spódnice, które korzystnie powiększą biodra, a tym samym zniwelują dysproporcje twojej sylwetki. W twoim przypadku to właśnie dół stylizacji powinien mieć wzory i kolory, dlatego tu możesz sobie na nie pozwolić. Poniżej znajdziesz ubrania, które sprawią, że Twoja sylwetka będzie wygladała perfekcyjnie. 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera KAPiF

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.