Odpicowana Renata Kaczoruk wybrała się na zawody jeździeckie. Wybieg dla koni pomyliła z salą balową?

Renata Kaczoruk w miniony weekend wybrała się na zawody jeździeckie do Krakowa. Na tę okazję wybrała dość zaskakującą stylizację. W tej balowej sukni z pewnością wyróżniała się spośród tłumu.

Choć Renata Kaczoruk jest modelką, która na swoim koncie ma również międzynarodowe sukcesy, to w polskim show-biznesie zasłynęła przede wszystkim głośnym związkiem z Kubą Wojewódzkim, który stał się dla niej trampoliną do dalszej kariery. Później natomiast zdarzył się program "Azja Express", który natychmiast sprawił, że Renata zyskała miano "przebiegłej Renulki" i skłóciła się z połową celebryckiego światka. Mimo to nadal sukcesywnie stara się o atencję mediów, co trzeba przyznać, że dobrze jej wychodzi. Niedawno pojawiła się nawet na międzynarodowych zawodach jeździeckich w Krakowie. Tym razem zaskoczyła wyborem kreacji. 

Zobacz wideo

Renata Kaczoruk balowej sukni na zawodach jeździeckich

Tego dnia Renata nie mogła odmówić sobie zdjęcia z Karoliną Ferenstein-Kraśko, która jak wiadomo, sama prowadzi własną stadninę koni. Kaczoruk chętnie więc pozowała fotoreporterom, dzięki czemu dziś możemy zobaczyć, jak wyglądała. A wyglądała nietypowo jak na zawody jeździeckie. Miała na sobie czarną, elegancką suknię z wyeksponowanym poprzez koronkę dekoltem, spod której delikatnie wystawał biustonosz. Suknia ta niczym nie odbiegała nawet i od balowej kreacji. Jedynie buty sprawiły, że cały "look" stał się bardziej rockowy. Były to czarne sztyblety ze złotym zdobieniem. 

Nietrudno zauważyć, że na odmienną stylizację postawiła Karolina, która tego dnia miała na sobie klasyczny t-shirt z koniem, woskowane, czarne spodnie oraz luźny, zielony płaszcz. Odrobinę elegancji dodały natomiast botki na wysokiej szpilce.

Nietrudno więc wywnioskować, że Renata w przeciwieństwie do Karoliny postanowiła trochę zaszaleć, a efekt finalny był chyba trochę nietrafiony. Zgodzicie się? 

DH

Więcej o:
Komentarze (21)
Odpicowana Renata Kaczoruk wybrała się na zawody jeździeckie. Wybieg dla koni pomyliła z salą balową?
Zaloguj się
 • Gość: Tyg

  Oceniono 19 razy 15

  Towarzystwo wzajemnej adoracji az niedobrze sie robi z rana od tych tępych dzid

 • Gość: aga

  Oceniono 11 razy 9

  Po co młode dziewczyny sie tak bardzo ostrzykują. Twarz od razu zdeformowana.

 • Gość: he

  Oceniono 10 razy 6

  beznadzieją ma fryzurę Kaczoruk, cały urok straciła

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  To nie suknia balowa tylko SUKIENKA...

 • Gość: x

  Oceniono 4 razy 4

  Kim jest Kaczoruk nie wiem, ale sukienka chyba nie jest balowa? Widuję dziewczyny w takich koronkach "na mieście". Kiedyś to było nie do pomyślenia, ale moda to moda. Kaczoruk taką sobie kupiła, ładnie w niej wygląda, więc się ustroiła na pierwsze wyjście, jakie się trafiło. Jakby na bal zaprosili, poszłaby w niej na bal.

 • Gość: mn

  Oceniono 5 razy 3

  "Odpicowana"... no cóż, jaka gazeta, taki redaktor.

 • Gość: mada

  Oceniono 3 razy 3

  A w którym miejscu ta SUKIENKA jest balowa?

 • Gość: Mag

  Oceniono 3 razy 3

  Autorka artykułu chyba sztybletów na oczy nie widziała. Nie ma to jak wypowiadać się na tematy, o których pojęcia się nie ma :) Być znawcą we wszystkim, to domena współczesności.

 • Gość: Zofia

  Oceniono 7 razy 3

  Redaktor pisać nie potrafi? ODPICOWANA???? Co Wy???? Macie po 18 lat i stoicie pod biedronką?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX