Renata Kaczoruk na stałe wyprowadza się z Polski. Wyjeżdża żyć w zgodzie z naturą

Renata Kaczoruk już od jakiegoś czasu dzieli życie pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Modelka podjęła jednak decyzję, że z ojczyzną żegna się już na dobre.

O Renacie Kaczoruk w polskim show-biznesie głośno zrobiło się w 2013 roku, gdy media zaczęły rozpisywać się o jej związku z Kubą Wojewódzkim. Dużą popularność zyskała jednak dopiero trzy lata później za sprawą udziału w programie "Azja Express". W 2018 roku w parze z Michałem Jeziorowskim zdobyła siódme miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Po udziale w tanecznym show nieco rzadziej zaczęła pojawiać się w mediach, a widzom przypomniała o sobie wiosną 2022 roku, gdy TVN rozpoczął emisję reality show "Przez Atlantyk".

Zobacz wideo Kaczoruk o "Azja Express"

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Renata Kaczoruk przenosi się na Kostarykę. Wyjaśniła dlaczego

Kaczoruk nie zależy jednak szczególnie mocno na medialnej popularności, co widać chociażby na Instagramie, gdzie posty wrzuca bardzo sporadycznie. Z wykształcenia jest psycholożką, a jakiś czas temu zainteresowała się coachingiem i rozwojem osobistym. W rozmowie z Plejadą opowiadała też, że przez pewien czas pracowała w Kalifornii w firmie z branży technologicznej. Teraz Renata Kaczoruk ponownie postanowiła odmienić swoje życie. Jak poinformowała na InstaStories, wyprowadza się na Kostarykę, gdzie planuje zamieszkać na stałe.

Kto mnie bacznie obserwuje, ten wie, że to moje marzenie tam częściowo zamieszkać. A przynajmniej tak mi się na razie wydaje, bo jak to jest "w praniu", dopiero się okaże. W świadomej, żyjącej w zgodzie z naturą i NVC społeczności - napisała.

NVC, czyli Nonviolent Communication, to w tłumaczeniu na język polski Porozumienie Bez Przemocy. Ten sposób komunikacji pozwala na ograniczanie lub całkowite wyeliminowanie przemocy z dialogu dzięki skupieniu się na uczuciach i potrzebach, a także konkretnemu sposobowi posługiwania się językiem.

Kaczoruk na Kostarykę zamierza przenieść się już po świętach, prosto z Los Angeles, gdzie obecnie się znajduje. Jak napisała, wyjazd nie będzie łatwy ze względu na logistykę przeprowadzki - na miejsce zabiera także swojego psa.

Jadę się uczyć, żeby móc się dzielić. Opowiem o tym w jakimś poście - zapowiada.

Renata KaczorukRenata Kaczoruk instagram.com/@renul_ka

Związki Agnieszki WłodarczykWszyscy pamiętają związek Włodarczyk i Krawczyka, ale to z nim była przez dekadę

Będziecie śledzić życie Kaczoruk na Kostaryce?

Więcej o: