Kulisy rozstania Wojewódzkiego i Kaczoruk: Renata rzuciła go wiele miesięcy temu! Znamy już też powód

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się po 5 latach. "Flesz" dotarł do nowych informacji. Okazało się, że decyzję podjęli znacznie wcześniej.

Do tej pory niewiele wyciekło informacji o przyczynach rozstaniaRenaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego. Wiadomo było, że nie będzie publicznego prania brudów i wypłakiwania łez w mediach. Magazynowi "Flesz" udało się jednak dotrzeć do znajomej Kaczoruk, która zdradziła, dlaczego zdecydowali się rozejść.

Renata Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami"

Okazuje się, że do ich rozstania doszło, zanim rozpoczął się nowy sezon "Tańca z Gwiazdami", w którym modelka brała udział. Pierwszy odcinek został wyemitowany w marcu, ale treningi ruszyły już pod koniec stycznia. Dlaczego wyszło to na jaw tak późno?

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w programie. Tym bardziej, że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku - wyznała "Fleszowi" znajoma modelki - O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina - dodała.

O reakcji ich rodzin pisaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy, że rodzice Renaty byli zaskoczeni, gdyż przyzwyczaili się do niedoszłego zięcia. Za to bliscy dziennikarza przyjęli tę wiadomość z ulgą. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Kuba Wojewódzki, Renata KaczorukKuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk KAPIF.pl

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk - rozstanie

"Flesz" dowiedział się także, dlaczego Kaczoruk odeszła od Wojewódzkiego. Ponoć uświadomiła sobie, że jej partner nigdy nie spełni jej marzeń o stabilnym związku. Miała też do niego żal, że robił sobie żarty i udawał, że jej się oświadcza. 

Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość - tłumaczyła jej znajoma. 

Nie bez znaczenia był dla niej także wizerunek Wojewódzkiego, który uważany jest za seksistę.

Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli [23 lata - przyp. red.]. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – czytamy we "Fleszu".

Jak na razie kariera Kaczoruk się rozwija. Modelka poprowadzi w jednym z portali autorski program, w którym będzie poruszać ważne tematy społeczne. Czeka ją także urządzanie kupionego mieszkania w centrum Warszawy.

Renata Kaczoruk, Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki KAPIF.pl

Kaczoruk i Wojewódzki

Dziennikarz i modelka poznali się w 2013 roku, ale na początku ukrywali swój związek. Kiedy zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach, szybko stali się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Wojewódzki i Kaczoruk rzadko mówili o swoim związku. Jedynie podsycali plotki na ich temat, np. sugerowali, że wzięli ślub lub że spodziewają się dziecka.

W połowie maja do mediów dotarła informacja, że nie są już razem. Modelka wyprowadziła się z jego apartamentu na warszawskim Powiślu i wyjechała do Francji. Zdecydowała, że teraz będzie rozwijać swoją karierę.

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA