Kulisy rozstania Wojewódzkiego i Kaczoruk: Renata rzuciła go wiele miesięcy temu! Znamy już też powód

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się po 5 latach. "Flesz" dotarł do nowych informacji. Okazało się, że decyzję podjęli znacznie wcześniej.

Do tej pory niewiele wyciekło informacji o przyczynach rozstaniaRenaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego. Wiadomo było, że nie będzie publicznego prania brudów i wypłakiwania łez w mediach. Magazynowi "Flesz" udało się jednak dotrzeć do znajomej Kaczoruk, która zdradziła, dlaczego zdecydowali się rozejść.

Renata Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami"

Okazuje się, że do ich rozstania doszło, zanim rozpoczął się nowy sezon "Tańca z Gwiazdami", w którym modelka brała udział. Pierwszy odcinek został wyemitowany w marcu, ale treningi ruszyły już pod koniec stycznia. Dlaczego wyszło to na jaw tak późno?

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w programie. Tym bardziej, że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku - wyznała "Fleszowi" znajoma modelki - O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina - dodała.

O reakcji ich rodzin pisaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy, że rodzice Renaty byli zaskoczeni, gdyż przyzwyczaili się do niedoszłego zięcia. Za to bliscy dziennikarza przyjęli tę wiadomość z ulgą. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Kuba Wojewódzki, Renata KaczorukKuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk KAPIF.pl

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk - rozstanie

"Flesz" dowiedział się także, dlaczego Kaczoruk odeszła od Wojewódzkiego. Ponoć uświadomiła sobie, że jej partner nigdy nie spełni jej marzeń o stabilnym związku. Miała też do niego żal, że robił sobie żarty i udawał, że jej się oświadcza. 

Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość - tłumaczyła jej znajoma. 

Nie bez znaczenia był dla niej także wizerunek Wojewódzkiego, który uważany jest za seksistę.

Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli [23 lata - przyp. red.]. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – czytamy we "Fleszu".

Jak na razie kariera Kaczoruk się rozwija. Modelka poprowadzi w jednym z portali autorski program, w którym będzie poruszać ważne tematy społeczne. Czeka ją także urządzanie kupionego mieszkania w centrum Warszawy.

Renata Kaczoruk, Kuba WojewódzkiRenata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki KAPIF.pl

Kaczoruk i Wojewódzki

Dziennikarz i modelka poznali się w 2013 roku, ale na początku ukrywali swój związek. Kiedy zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach, szybko stali się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Wojewódzki i Kaczoruk rzadko mówili o swoim związku. Jedynie podsycali plotki na ich temat, np. sugerowali, że wzięli ślub lub że spodziewają się dziecka.

W połowie maja do mediów dotarła informacja, że nie są już razem. Modelka wyprowadziła się z jego apartamentu na warszawskim Powiślu i wyjechała do Francji. Zdecydowała, że teraz będzie rozwijać swoją karierę.

AW

Więcej o:
Komentarze (89)
Kulisy rozstania Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk: rozstali się przed "Tańcem z Gwiazdami". Renata rzuciła go, bo przeszkadzało jej, że jest seksistą
Zaloguj się
 • Oceniono 50 razy 38

  Ona się "rozwija", będzie poruszać ważne społecznie tematy. Tak się na tym zna jak Ania Lewandowska na wychowywaniu dzieci. Świat według mediów a świat realny to wygląda tak samo jak kiedyś świat propagandy socjalistycznej i tamta rzeczywistość. Dziś jest nawet gorzej, bo komunistyczni propagandziści nie byli tak prymitywni jak obecni "lanserzy" medialni. Mamy więc medialnych "znawców" w stylu Rozenek, Dody (ta też w kwestiach "społecznych") i innych Pań i Panów o bardzo małym rozumku i kwalifikacjach za to z nazbyt rozbuchanym ego. I jest mistrz nad mistrze Jakub Wojewódzki, temu nawet Pan Bóg do pięt nie dorasta.

 • Gość: uhiulhio

  Oceniono 31 razy 27

  no przeciez renata cały czas mówiła ,że te wszystkie ich prowokacje i pajacowania to tylko pewna kreacja , a to że ta kreacja nie miała granic to jej nie przeszkadzało az w końcu załapała :D

 • szafir51

  Oceniono 35 razy 21

  Łóżko jako trampolina do kariery... nie może być :) Feministką można być "już po".

 • Gość: niktoś

  Oceniono 21 razy 15

  Ciekawe że w niedzielę widziałem ich razem w parku Arkadia jadących na rowerach. Skąd wy bierzecie tych "zaufanych informatorów"...

 • Gość: renia

  Oceniono 18 razy 14

  Wreszcie zdała sobie sprawę, że on dla niej nie zmieni orientacji.

 • Gość: gość

  Oceniono 28 razy 14

  Krycie kryptogeja jest bardzo męczące i stresujące na dłuższą metę. Młoda dziewczyna, więc ma swoje potrzeby...

 • Gość: 777

  Oceniono 29 razy 13

  Jeśli gość przez 55 lat był kawalerem, a opowiada jaki był z niego Don Juan, lecz mimo, to nie spłodził żadnego dziecka, to znaczy, że coś z nim nie tak, albo jest gejem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX