Renulka i Wojewódzki rozstali się! Znamy szczegóły

Pudelek poinformował, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się. Udało nam się potwierdzić tę informację.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki to jeden z najgorętszych związków w show-biznesie. Wszyscy myśleli już chyba, że Renulka jest tą jedyną i już na zawsze. W końcu żadnej wcześniejszej partnerce showmana to się nie udało. Niestety, ale ich związek to już przeszłość. 

Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo - czytamy w Pudelku.

Udało nam się potwierdzić tę informację. Nasz informator powiedział, że rzeczywiście Renata i Kuba rozstali się już jakiś czas temu.

Patrząc na zdjęcia z majówki, widać, że spędzili ją osobno - wyznał.

Dodał także, że "kariera solo" oznacza, że Kaczoruk chce teraz skupić się na swoich zawodowych wyzwaniach w modelingu. 

Kuba Wojewódzki, Renata KaczorukKuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk KAPIF.pl

A podobno miał być przecież ślub...

Związek Kaczoruk i Wojewódzkiego

Dziennikarz i modelka poznali się w 2013 roku, ale na początku ukrywali swój związek. Kiedy zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach szybko stawali się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Wojewódzki i Kaczoruk rzadko mówili o swoim związku. Jedynie podsycali plotki na ich temat, np. sugerowali, że wzięli ślub lub, że spodziewają się dziecka

Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii - tłumaczył Wojewódzki w wywiadzie dla portalu "Playboy".


JT

______________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: