Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? Kaczoruk pojawiła się na ściance w obcisłej sukience. Już wszystko wiemy

Kuba Wojewódzki niedawno na swoim profilu na Instagramie wrzucił zdjęcia małych butów. Zostanie ojcem? Renata Kaczoruk pojawiła się na wtorkowym pokazie mody w obcisłej sukience i rozwiała wątpliwości.

Kuba Wojewódzki niedawno znowu wrzucił zdjęcie małych butów na Instagram. Jest to już oklepany przez niego dowcip, dlatego prawie nikt nie uwierzył w to, że on i jego partnerka, Renata Kaczoruk, spodziewają się dziecka.

Jeśli ktoś jednak miał jakiekolwiek wątpliwości i dał się nabrać na mało wymyślną prowokację Wojewódzkiego, Kaczoruk rozwiała wszystkie wątpliwości. Na wtorkowym pokazie Łukasza Jemioła pojawiła się w obcisłej sukience. Kreacja potwierdziła to, co większość wiedziała - żadnego dziecka nie będzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ogólnie wyglądała poprawnie. Do krótkiej świecącej sukienki na ramiączkach założyła botki. Z fryzurą w ogóle nie zaszalała.

Ciekawe, kiedy Wojewódzki przestanie stosować ten mało - naszym zdaniem - zabawny dowcip.To jest już nudne. Ale jeśli para marzy o tym, żeby zostać rodzicami, to trzymamy kciuki. Chętnie przekażemy gratulacje, kiedy puszczą oficjalną informację.

AW

Więcej o:
Komentarze (38)
Kuba Wojewódzki zostanie ojcem? Kaczoruk pojawiła się na ściance w obcisłej sukience i rozwiała wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ela petronela

  Oceniono 26 razy 20

  od pierwszych tygodni ciąży do widocznego brzucha daleka drogą więc wszystko możliwe

 • koment7

  Oceniono 26 razy 18

  Żeby zostać ojcem, a nie tylko dawcą materiału genetycznego, to trzeba dorosnąć. Mam wrażenie, że Wojewódzki, mimo upływu lat, zatrzymał się na etapie kilkunastoletniego szczawia. Nie wiem na ile jest to kreowany sztucznie wizerunek a na ile rzeczywistość, ale nie widzę za dużych szans na to, aby chciał zostać ojcem, dopóki mu się granie roli takiego szczawia podopoba/opłaca.

 • Gość: Ew

  Oceniono 20 razy 12

  Facet jest infantylny i emocjonalnie niedojrzały. Dopóki natym zarabia duże pieniądze dopóty będzie bezdzietnym singlem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  To całkiem zabawne, wszyscy grają swoje role. Kuba o czym powszechnie wiadomo, jest gejem. Renatka ma dobrą reklamę i kasę za tą farsę jaką odstawiają. Ludzie obudźcie się a nie łykacie te bajki o ich narzeczeństwie.

 • Gość: Jolka

  Oceniono 12 razy 10

  Przyszli do niego goście z dzieckiem, zrobił zdjęcie butów i ma zapewniony rozgłos na jakiś czas. Facet jest sporo po pięćdziesiątce, myśli o własnej wygodnej starości a nie o dzieciach.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 14 razy 10

  Wojewodzki kilka razy mowil ze dzieci smierdza, nie spodziewam sie zeby zmienil zdanie.

 • robsonrb

  Oceniono 11 razy 9

  Aby zapłodnić jakąś kobitkę najpierw trzeba mieć coś między nogami a POwiatowy to ma tam co najwyżej atrapę członka więc po co głupoty pisać

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  wojewodzki jest starym ALFONSEM .----i przygłupem.

 • agu25

  Oceniono 9 razy 7

  ich dziecko to tak jak ich slub - kampania marketingowa :) Kasa, kasa, kasa :)
  a Renulka na wszystko zgodzi sie :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX