Madison De La Garza wcieliła się w rolę Juanity, córki Gabrielle (Eva Longoria) w serialu "Gotowe na wszystko". Na planie produkcji pojawiła się, kiedy miała 6 lat. Od tamtego czasu znacznie się zmieniła. Nic dziwnego, w końcu wydoroślała. Dziś ma 16 lat.
Aktorka opublikowała właśnie najnowszą fotkę z balu organizowanego na koniec szkoły. Trudno w niej rozpoznać dawną dziewczynkę. Madison przez swój wygląd stała się niegdyś obiektem krytyki i cyberprzemocy.
Madison wyznała, że z pomocą siostry, Demi Lovato, poradziła sobie z negatywnymi opiniami.
To pomaga, kiedy Demi wstawia się za mną w sieci - mówiła w jednym z wywiadów.
Madison nie zrezygnowała całkowicie z aktorstwa, choć grywa rzadko. Po roli w "Gotowych na wszystko" zagrała w serialu "Bad Teacher" oraz w filmie "Caged No More". Dużo ćwiczy i to właśnie sport umożliwił jej zrzucenie wielu nadmiarowych kilogramów.
Poznalibyście ją?
MT
Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:
Dorota Wellman nie oszczędziła hejtera. Odwiedziła go w miejscu pracy. "Płakał"
Anna Popek podsumowała odejście z TV Republika. Takie słowa o byłym pracodawcy
Kwiatkowski usłyszał diagnozę podczas rutynowych badań. "Najstraszniejszy dzień w moim życiu"
Dobrosz-Oracz pokazała siostrę. W komentarzach poruszenie. "Jak bliźniaczki"
Frycz reaguje na odpadnięcie Kosińskiego i Miko z "Tańca z gwiazdami". Jedno słowo wystarczyło
Media informują o wypadku z udziałem Barona. Ujawniono szczegóły
Mocne słowa Olejnik po wyborach na Węgrzech. "Nie pomogli..."
Książulo zmiażdżył restaurację po "Kuchennych rewolucjach". "Obrzydlistwo"
Orban szukał oparcia, a Magyar zaskoczył jednym ruchem. Ekspertka oceniła ich przemówienia