Channing Tatum w kwietniu rozstał się z żoną. Jenna Dewan tym strojem chciała pokazać mężowi, żeby zobaczył, co stracił? Wygląda bosko!

Jenna Dewan-Tatum niedawno rozstała się z mężem. Myślicie, że zobaczycie ją smutną w dresie? Otóż nie! Prezentuje się nieziemsko pięknie, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy!

Na początku kwietnia Jenna Dewan-Tatum i Channing Tatum poinformowali, że się rozstali. Opublikowali oficjalne oświadczenie, w którym wyznali, że po dziewięciu latach małżeństwa zdecydowali się na separację.

Jenna nie zamierza smucić się i zaszywać w domu. Chętnie wychodzi na branżowe imprezy i widać, że to jej służy. Zdjęcia z jej ostatnich wyjść zwalają z nóg! W drodze na nagrania do programu "Jimmy Kimmel Live!" wyglądała bosko!

>>>ZOBACZ<<<

Aktorka doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty. Wybiera takie stroje, którymi chyba chce zakomunikować mężowi, żeby zobaczył, co stracił. Trzeba przyznać, że skutecznie jej się to udaje. 

Myślicie, że jeszcze się zejdą?

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: