Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz to nowa para show-biznesu. Wcześniej był mężem Kayah. Pamiętacie jego inne partnerki?

Joanna Przetakiewicz została przyłapana na randce z producentem Rinke Rooyensem. Ten związek dla niektórych może być sporym zaskoczeniem. To nie jedyna znana kobieta, z którą spotyka się producent. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?
Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz KAPIF

Joanna Przetakiewicz

W polskim show-biznesie pojawiła się nowa para. To Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Ponoć znają się od dawna, ale uczucie między nimi wybuchło dopiero kilka miesięcy temu. Dopiero teraz zostali przyłapani na randce. Sami jednak milczą na ten temat.

Rinke Rooyens
KAPIF

20 lecie VIVY!, Spatif, 30.05.2017, fot.WBF, na zdj. Joanna Przetakiewicz, sukienka, fioletowy, niebieski, aksamit, welur, dekolt
WBF

Pasują do siebie?

Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens Kapif.pl

Kasia Wołejnio

Przed Joanną Przetakiewicz, partnerką Rinke Rooyensa była Katarzyna Wołejnio. Poznaliśmy ją dzięki programowi "Żony Hollywood". Para ponoć była zaręczona i szykowała się do ślubu. Jak czas pokazał, jednak na planach się zakończyło.

.Katarzyna Wolejnio, Rinke Rooyens   2017-01-30
KAPIF.pl

Być może informacja o ślubie była tylko odpowiedzią na pojawiające się w mediach doniesienia, że Wołejnio i Rooyens się rozstali. Powodem miała być chorobliwa zazdrość "Żony Hollywood". Ona jednak wyznała, że nie jest zazdrosna o byłe partnerki producenta

Cieszę się, że Rinke ma dobry kontakt z byłymi partnerkami i że mogą razem pracować. Ja z natury nie jestem osobą zazdrosną, też utrzymuję kontakt z byłymi partnerami i z niektórymi obecnie współpracuję - mówiła.

hPHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 31.10.2016 HALLOWEEN SWIATA MODY N/Z: RINKE ROOYENS KATARZYNA WOLEJNIO
VIPHOTO / EAST NEWS

Malwina Wędzikowska, Rinke Rooyens Malwina Wędzikowska, Rinke Rooyens WBF

Malwina Wędzikowska

Stylistka i kostiumografka, Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens zaczęli spotykać się ze sobą w 2010 roku. Choć pojawiły się plotki o ich ślubie, para po 5 wspólnych latach postanowiła się rozstać.

Rinke Rooyens i Malwina Wędzikowska
WBF

Rinke Rooyens i Malwina Wędzikowska
WBF

Przyczyna? Rooyensa ponoć za bardzo pochłaniała praca. Wędzikowska rzekomo przez lata tolerowała częste nieobecności partnera w domu i jego trudną przeszłość (samobójstwo matki, uzależnienie od alkoholu, rozbite małżeństwo i syn z Kayah), ale w końcu zdecydowała się rozejść.

Po rozpadzie ich związku nadal pracowali przy wspólnych projektach. Razem tworzyli np. "Taniec z Gwiazdami".

Rinke Rooyens i Malwina Wędzikowska
WBF

Na wręczeniu nagród Kisiela przyznawanych przez tygodnik Na wręczeniu nagród Kisiela przyznawanych przez tygodnik "Wprost" pojawił się kompletnie odmieniony Rinke Rooyens. Znany producent telewizyjny rzadko widywany jest pod krawatem. Tym razem wystąpił w pełnej krasie i trzeba przyznać, że również w tej wersji niezłe z niego ciacho. Jak udało nam się dowiedzieć, za nowy look Rinkego odpowiada jego nowa partnerka... Tego wieczoru współpracował jednak z byłą żoną, Kayah. Ona była gwiazdą wieczoru, on produkował galę. To miło, że byli małżonkowie potrafią porozumieć się na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej. Kapif

Kayah

Kayah i Rinke Rooyens byli małżeństwem w latach 1998-2010. Poznali się na planie programu telewizyjnego "To było grane". Po zaledwie 3 miesiącach znajomości okazało się, że artystka jest w ciąży z producentem i niedługo potem wzięli ślub. Owocem tego związku jest syn, Roch.

Kayah, Rinke Rooyens
EastNews

W 2002 roku para ogłosiła separację, do rozwodu doszło dopiero w 2010 roku. Rozstali się bez orzekania o winie. Jeszcze w trakcie separacji pojawiły się doniesienia, że Kayah spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ich związek przetrwał 4 lata. Ponoć muzyk chciał założyć rodzinę, ale piosenkarka nawet nie miała w planach rozwodu.

Kayah, Rinke Rooyens
EastNews

Znajomi Rooyensa uważali, że jego małżeństwo z artystką to związek tylko na papierze, a uczucie między nimi już dawno wygasło. Ostatecznie powodem rozstania ponoć okazała się nowa miłość Rooyensa, Malwina Wędzikowska.

Po latach fikcyjnego bycia razem z Kayah. Rinke dojrzał do rozwodu. Już się tego nie boi - mówił znajomy Rooyensa.

 Kayah Rinke Rooyens
kapif