Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens rozstali się?! "Żona Hollywood" komentuje: Cieszę się, że...

Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens zakończyli podobno swój związek. Ile w tym prawdy? Komentuje sama zainteresowana.

Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens nie są już parą?! Takie informacje pojawiły się we wtorek rano w mediach. Powodem rozstania miała być chorobliwa zazdrość "Żony Hollywood" o byłą partnerkę ukochanego, Malwinę Wędzikowską, która pracuje z nim jako stylistka przy produkcji takich programów jak "Taniec z Gwiazdami" czy "The Voice of Poland”.

Nie mogła tego znieść i cały czas histeryzowała. W końcu zaczęła go kontrolować i nachodzić w pracy. Uznał więc, że to za wiele - podał Fakt, powołując się na anonimowe źródło.

Okazuje się jednak, że to tylko pogłoski. Dowodem na to jest chociażby fakt, że para ostatnie dni spędziła razem w Amsterdamie. Plotki postanowiła nawet skomentować sama zainteresowana. Jak przyznała w rozmowie z Party.pl: 

Cieszę się, że Rinke ma dobry kontakt z byłymi partnerkami i że mogą razem pracować. Ja z natury nie jestem osobą zazdrosną, też utrzymuję kontakt z byłymi partnerami i z niektórymi obecnie współpracuję.

"Żona Hollywood" i Rinke Rooyens pierwszy raz pojawili się jako para na corocznym charytatywnym Balu TVN. Byli też razem widziani na weselu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość nadal kwitnie.

AW

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.