Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens nie są już parą?! Takie informacje pojawiły się we wtorek rano w mediach. Powodem rozstania miała być chorobliwa zazdrość "Żony Hollywood" o byłą partnerkę ukochanego, Malwinę Wędzikowską, która pracuje z nim jako stylistka przy produkcji takich programów jak "Taniec z Gwiazdami" czy "The Voice of Poland”.
Nie mogła tego znieść i cały czas histeryzowała. W końcu zaczęła go kontrolować i nachodzić w pracy. Uznał więc, że to za wiele - podał Fakt, powołując się na anonimowe źródło.
Okazuje się jednak, że to tylko pogłoski. Dowodem na to jest chociażby fakt, że para ostatnie dni spędziła razem w Amsterdamie. Plotki postanowiła nawet skomentować sama zainteresowana. Jak przyznała w rozmowie z Party.pl:
Cieszę się, że Rinke ma dobry kontakt z byłymi partnerkami i że mogą razem pracować. Ja z natury nie jestem osobą zazdrosną, też utrzymuję kontakt z byłymi partnerami i z niektórymi obecnie współpracuję.
"Żona Hollywood" i Rinke Rooyens pierwszy raz pojawili się jako para na corocznym charytatywnym Balu TVN. Byli też razem widziani na weselu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Wszystko wskazuje na to, że ich miłość nadal kwitnie.
AW
Kucharz prezydenta ujawnił ulubione danie Nawrockiego. "Kocha wszystko, co związane z..."
Polityczny apel Jeżowskiej na koncercie Polsatu. Uderzyła w Nawrockiego na wizji
Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przemówił po finale. Mocny wpis zniknął po kilku minutach
Rzadko można ich spotkać. Tak Pawlicki i Więdłocha wyglądali po opuszczeniu studia TVN
Brzoska wraca do konfliktu z Metą. Gigant może zapłacić olbrzymie kary
Emocjonalna reakcja Weroniki w finale "Rolnik szuka żony". "Ciężko się to ogląda"
Racewicz olśniła, Brodzik z nieoczywistym dodatkiem. Tomaszewska postawiła na klasykę
Zborowska pokazała, jak udekorowała choinkę. Jeden szczegół chwyta za serce
Już wszystko jasne. Które pary przetrwały w 12. edycji "Rolnik szuka żony"?