Joanna Przetakiewicz ma nowego partnera? Bardzo bogatego! To były mąż polskiej gwiazdy

Joanna Przetakiewicz już nie jest do wzięcia. Wszystko wskazuje na to, że jest szczęśliwie zakochana w byłym mężu Kayah, Rinke Rooyensie.

Ten związek dla niektórych może być sporym zaskoczeniem. Joanna Przetakiewicz została przyłapana na randce z producentem Rinke Rooyensem, który odpowiada za największe telewizyjne show w Polsce, m.in. "Taniec z Gwiazdami" czy też "The Voice of Poland".

Jak donosi portal Pudelek, znają się od dawna. Jednak uczucie między nimi wybuchło dopiero kilka miesięcy temu. I wszystko wskazuje na to, że temperatura ich związku jest bardzo gorąca.

Sami jednak milczą na ten temat:

Nie chcę rozmawiać o swoim prywatnym życiu - powiedziała właścicielka La Manii w rozmowie z Pudelkiem.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Bardziej wylewna jest osoba z ich otoczenia, która zdradziła, że obojgu służy nowy związek. Wyznała, że wyglądają na szczęśliwych, a wspólnie spędzony czas upływa im w miłej atmosferze.

Rinke dawno nie był tak szczęśliwy i to widać gołym okiem. Asia też rozkwitła, ale nie chcą się z niczym spieszyć. Unikają rozgłosu i miło spędzają razem czas - zdradziło źródło portalu.

Ostatnio zostali przyłapani na randce w Londynie, gdzie w wyśmienitych nastrojach popijali sok. Ciekawe, czy to coś poważnego?

Rinke Rooyens i kobiety

Kayah i Rinke Rooyens.Kayah i Rinke Rooyens. www.KAPIF.pl

Rinke Rooyens w latach 1998-2010 był mężem Kayah. Mają wspólnie syna, Rocha. Producent rozwiódł się z piosenkarką prawdopodobnie ze względu na nową miłość, którą okazała się stylistka Malwina Wędzikowska. Ich związek trwał 5 lat. Kolejną kobietą w jego życiu była Kasia Wołejnio, z którą pokazał się na Balu Fundacji TVN w 2016. Co więcej, nawet się zaręczyli, ale rozstali się w 2017 roku. Teraz przyszła kolej na Joannę Przetakiewicz.

Myślicie, że Rooyens się wreszcie ustatkuje?

AW