Książę Harry już nie jest do wzięcia, ale są jeszcze inni. Młodzi, piękni i wolni. Książę z Dubaju wygląda jak młody bóg

Książę Harry 19 maja wziął ślub z Meghan Markle. Zakochał się, choć jakiś czas przed poznaniem ukochanej wyznał, że nigdy nie obdarzy żadnej kobiety uczuciem i pogodził się z losem kawalera. Wiadomość o jego nowej miłości złamała serca wielbicielek najbardziej zbuntowanego księcia. Jednak spokojnie. Są jeszcze inni - wolni, piękni i wpływowi. Zobaczcie, jacy jeszcze książęta są do wzięcia. W naszej galerii znalazły się także księżniczki, które szukają swojej drugiej połowy.
Książę Jordanii Książę Jordanii Instagram.com/ alhusseinjo

książę Hussein bin Abdullah z Jordanii

Jego pełny tytuł brzmi: 'Jego Królewska Wysokość, Książę Husajn ibn al-Abdullah, sukcesor tronu Haszymidzkiego Królestwa Jordanii'. Ma 23 lata i jeszcze nie znalazł wybranki swojego serca. Angażuje się w działalność charytatywną i uwielbia sport. Przy tym dba o styl i zawsze jest nienagannie ubrany. W wieku 20 lat został najmłodszą osobą, która kiedykolwiek przewodniczyła posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ. Biegle mówi po angielsku i francusku.


Instagram.com/ alhusseinjo


Instagram.com/ alhusseinjo

Księżniczka Tajlandii Księżniczka Tajlandii EAST NEWS

księżniczka Sirivannavari Nariratana z Tajlandii

Styl, szyk i elegancja - tak można opisać księżniczkę z Tajlandii. Uwielbia modę, a jej stylizacje zawsze są doceniane. Często bywa na najbardziej prestiżowych pokazach.31-latka pasjonuje się sportem, w szczególności badmintonem i żeglarstwem. Jest też miłośniczką sztuki.

Mandatory Credit: Photo by Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock (9101581i)  Sirivannavari Nariratana  Giambattista Valli show, Front Row, Spring Summer 2018, Paris Fashion Week, France - 02 Oct 2017
EAST NEWS

Książę Dubaju Książę Dubaju Instagram.com/ faz3

książę Dubaju Hamdan ibn Mohammed Al Maktum

35-letni książę Dubaju Hamdan ibn Muhammad ibn Raszid Al Maktum, znany pod pseudonimem Fazza, to jeden z najbardziej pożądanych kawalerów na świecie. Nie tylko jest bogaty i w przyszłości zasiądzie na tronie. Wygląda jak młody bóg, a przy tym jest bardzo wrażliwy. Pisze wiersze o tematyce romantycznej oraz angażuje się w działalność charytatywną - pomaga biednym i ludziom z zespołem Downa. Wolnego czasu nie trwoni na bezmyślne rozrywki. Poświęca go na sport oraz na podróże. Gra w tenisa, jeździ konno, pływa, nurkuje.

Na Instagramie śledzi go ponad 6 milionów ludzi. My się temu w ogóle nie dziwimy!


Instagram.com/ faz3


Instagram.com/ faz3

Książę Sebastien z Luksemburga Książę Sebastien z Luksemburga EastNews

książę Sebastian z Luksemburga

Zajmuje piąte miejsce w sukcesji do luksemburskiego tronu. Prawdopodobnie 26-latek nigdy nie zostanie królem, ale i tak jest pożądanym kawalerem. Sebastian uczył się w szkole św. Jerzego, obecnie studiuje w Ampleforth College w North Yorkshire w Anglii.

Książę Grecji Książę Grecji Instagram.com/ alexiosgreece

książę Grecji i Danii, Constantine-Alexios

To najmłodszy w naszej galerii książę. 19-letni Constantine-Alexios równie dobrze mógłby być modelem, czego dowodem są jego zdjęcia na Instagramie. Studiuje na Uniwersytecie Georgetown w Stanach Zjednoczonych. Jak większość przedstawicieli rodów królewskich jeździ konno oraz kocha sztukę.


Instagram.com/ alexiosgreece


Instagram.com/ alexiosgreece

Księżniczka niemiecka Księżniczka niemiecka Instagram.com/ elisabethtnt

Niemiecka księżniczka Elisabeth of Thurn and Taxis

Niemiecka księżniczka Elisabeth jest kreatorką mody przyzwyczajoną do luksusu. Von Thurn und Taxis od 2012 roku prowadzi w amerykańskiej edycji magazynu własną kolumnę o modzie. Ukończyła American University w Paryżu, Urocza 35-latka jest do wzięcia!


Instagram.com/ elisabethtnt


Instagram.com/ elisabethtnt

Książę Brunei Książę Brunei Instagram.com/ tmski

książę Abdul Mateen z Brunei

Nie dość, że przystojny, to jeszcze bajecznie bogaty. Jego ojciec jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. 26-letni Abdul Mateen uwielbia korzystać z majątku oszacowanego na ok. 20 miliardów dolarów. Na Instagramie chętnie pokazuje, na co wydaje pieniądze. Siedzenie na złotych tronach, egzotyczne podróże i spacery z małymi tygrysami to jego codzienność. Oj, niejedna chciałaby zdobyć jego serce!


Instagram.com/ tmski


Instagram.com/ tmski


Instagram.com/ tmski

U czyjego boku siebie widzicie?