Polsat zaliczył niezłą wpadkę. Nie wiedzą, jak się ona nazywa? "Nie znam typiary"

Polsat, organizator SuperHit Festiwal zaliczył wpadkę. Na garderobie Natalii Szroeder jej nazwisko było napisane z błędem.

Natalia Szroeder jest jedną z gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się już 25-27 maja. Piosenkarka już przyjechała do Sopotu, gdzie trwają próby przed wydarzeniem. Niestety, organizatorzy zaliczyli drobną wpadkę. Na drzwiach garderoby Natalii było źle napisane nazwisko. Piosenkarka pokazała to na swoim Instastory.

Szreder? Nie znam typiary - napisała z dystansem.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIE <<<

Ups... Takie wpadki faktycznie nie powinny mieć miejsca, ale dobrze, że piosenkarka podeszła do tego z uśmiechem. Mamy nadzieje, że organizatorzy jej to jakoś wynagrodzili. ;)

Polsat SuperHit Festiwal 2018

Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się już w najbliższy weekend (25-27 maja) w Operze Leśnej w Sopocie. Na scenie wystąpi cała plejada gwiazd polskiej muzyki m.in. Doda, Boys, Ania Dąbrowska, Doda, Donatan i Maryla Rodowicz, Ewelina Lisowska, Natalia Nykiel, Popek, Sławomir czy Michał Szpak. Jubileusz 10-lecia obchodzić będzie Sylwia Grzeszczak. Pierwszego dnia koncerty poprowadzą: Maciej Dowbor i Sławomir, Magdalena Kajrowicz „Kajra” i Darek Maciborek z RMF FM oraz Krzysztof Ibisz.

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.