Mielcarz w ubiegłym roku zaskoczyła metamorfozą. Teraz wraca do dawnego wizerunku?

Magda Mielcarz w ubiegłym roku zaskoczyła swoją metamorfozą. Jej nowy wygląd spotkał się z ogromną krytyką. Czyżby modelka pożałowała i wraca do dawnego wizerunku?

W październiku ubiegłego roku Magdalena Mielcarz przeszła metamorfozę. Jej nowy wygląd budził wiele kontrowersji, a na modelkę spadła fala krytyki. Ona jednak była odporna na hejt i tłumaczyła, że zamierza być sobą i spełniać swoje oczekiwania.

My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na "Barbie", spełnianiem czyichś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają. Nie jestem małą dziewczynką, tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię, co myślę. Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą - tłumaczyła.

Na najnowszych zdjęciach widzimy ją znów nieco odmienioną. Czyżby wracała małymi krokami do swojego dawnego wyglądu?

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Na pierwszy rzut oka widać, że zmienił się kolor włosów. Jest cieplejszy i wygląda bardziej naturalnie. Modelka powróciła też do podkreślania brwi.

Jak Wam się podoba? Myślicie, że powraca do dawnego "ja"?

MT

______________________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (12)
Mielcarz w ubiegłym roku zaskoczyła szokującą metamorfozą. Teraz wraca do dawnego wizerunku?
Zaloguj się
 • Gość: Dzidka

  Oceniono 6 razy 6

  Ju nie chce byc wolna i robic co chce?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Platynę zmyła/odrosła, nieruchoma twarz została...

 • gapcio2010

  Oceniono 1 raz 1

  Oto najlepszy przyklad, jak na wlasne zyczenie i za wlasne pieniadze, mozna siebardzo skutecznie oszpecic !

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  STARY PASZTET ZROBIL SIE Z NIEJ.

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz wygląda poważnej. Już wolałam poprzedni wizerunek.

 • kemotkemot

  Oceniono 5 razy 1

  w dupie to mam

 • Gość: Tralala

  0

  Kolor podkładu sporo zmienia.... blada czy opalona, a do tego kolor wlosów i szminki..... we wszystkim jest jej ładnie, tylko inaczej

 • Gość: Telimena

  0

  Też niedawno przeszłam niemałą metamorfozę - zdecydowałam się na jeden z najważniejszych kroków w moim życiu, operację plastyczką. Konkretnie mówię o powiększaniu piersi. I nie, nie była to fanaberia, bo chciałam mieć "wielkie balony", jak zapewne większość z Was myśli. Byłam po prostu płaska i zdecydowałam się na naturalnie wyglądający, nieduży rozmiar. Cieszę się, że trafiłam do świetnego chirurga, dr Anny Olender, która doradziła, dobrała odpowiedni rozmiar i wykonała operację. Efekt jest taki świetny dzięki niej :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX