Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz to polska modelka robiąca karierę w Stanach Zjednoczonych. Pracuje również jako aktorka. Prowadziła w Polsce popularne programy rozrywkowe, takie jak "The Voice of Poland" oraz "Top model. Zostań modelką". Magda na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, wraz z mężem i dwiema córkami.

Imię i nazwisko: Magdalena Mielcarz
Data urodzenia: 3 marca 1978r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka, modelka
Mąż: Adrian Ashkenazy
Dzieci: dwie córki
Instagram: @magdalenamielcarz
Facebook: facebook.com/Mielcarz.Magdalena

Magdalena Mielcarz - kariera aktorska i muzyczna

Magdalena Mielcarz przyszła na świat w marcu 1978 roku w Warszawie. W Stolicy dorastała oraz ukończyła szkołę średnią. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Magdalena Mielcarz jako aktorka zadebiutowała, gdy miała 11 lat. W 1987 roku zagrała królewnę Jadwisię w filmie "Paziowie". W 2001 miał miejsce jej dorosły debiut. Wcieliła się w postać Lidii w filmie "Quo Vadis" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. W ciągu kilku następnych lat zagrała w produkcjach, takich jak: "Fanfan Tulipan", "Cena pożądania", "Ostatni człowiek", Solidarity", "Fałszerze – powrót Sfory" oraz "Kierowca".
W 2008 roku Magda Mielcarz rozpoczęła naukę aktorstwa w Nowym Jorku. Rok później otrzymała rolę w serialu "BrzydUla", który cieszył się ogromną popularnością w Polsce.
Magdalena Mielcarz próbowała także swoich sił jako piosenkarka. W 2011 roku ukazał się jej pierwszy singiel "Drown in me". Kolejny ukazał się trzy lata później i nosił tytuł "Silver Dream". W 2015 roku Magda wydała kolejny singiel - "Stormy Wave".

Magdalena Mielcarz - rozwój kariery

Magdalena Mielcarz w 2010 roku prowadziła wraz z Michałem Pirógiem pierwszą edycję programu "Top Model. Zostań modelką" w stacji TVN. Rok później została prowadzącą "The Voice of Poland". Jej kariera w Polsce nabrała rozpędu. Pojawiała się na okładkach poczytnych gazet oraz została laureatką plebiscytu Kobieta Roku organizowanego przez magazyn Glamour.

magdalena mielcarz

Więcej o:

magdalena mielcarz

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.