Piotr Kraśko wrzucił zdjęcie z "nową" Magdą Mielcarz. Jego komentarz inny niż wszystkie

Magdalena Mielcarz, która do tej pory zachwycała swoją naturalną urodą, niestety od jakiegoś czasu mocno rozczarowuje.

Magdalena Mielcarz, pojawiając się na środowym rozdaniu nagród Fashion Magazine, zaskoczyła wszystkich swoim kompletnie nowym wyglądem. Aktorka przeszła ostatnio poważną metamorfozę. Rozjaśniła włosy, które obecnie są koloru platynowego blondu oraz przy okazji rozjaśniła również brwi.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Patrzymy na twarz Mielcarz i jedno jest pewne. Gwiazda coraz mniej przypomina dawną siebie i coraz trudniej ją rozpoznać. Czyżby to zasługa innego makijażu? A może słynnej diety "zmieniającej rysy twarzy"?

Piotr Kraśko jednak niezmiennie jest zachwycony aktorką. Na swoim Instagramie napisał bardzo pochlebny komentarz na jej temat.

Moja mina chyba mówiła: O rany! To naprawdę Magda Mielcarz obok mnie. Nie mógłbym sobie wymarzyć odebrania nagrody z rąk wspanialszej osoby. Dziękuję - podpisał wspólne zdjęcie na Instagramie Piotr Kraśko.
 

Magdalena Mielcarz to piękna kobieta, która zawsze była ceniona za swoją naturalną urodę. Niestety jej ostatnia metamorfoza nie przypadła nam do gustu. Mamy również wrażenie, że także jej styl ubierania zmienił się na bardziej ekstrawagancki, a momentami na dość dziwaczny. My jesteśmy zdecydowanie na nie! Woleliśmy dawną, naturalną i przede wszystkim uśmiechniętą Mielcarz. Miała w sobie tyle uroku. Obejrzyjcie jej zdjęcia i sami oceńcie metamorfozę.

AG