Mielcarz tłumaczy się z nowego wyglądu. "Nie jestem małą dziewczynką". Komentują Lewandowska i Rusin

Magdalena Mielcarz zaskoczyła ostatnio wszystkich swoim nowym wyglądem, który spotkał się głównie z krytyką. Teraz tłumaczy, dlaczego się zdecydowała na tak dużą metamorfozę.

Magdalena Mielcarz na czwartkowym rozdaniu nagród Fashion Magazine zaskoczyła wszystkich swoich wyglądem. Na początku mieliśmy trudności z rozpoznaniem, kto to jest. Modelka zmieniła kolor włosów i rozjaśniła brwi.

Metamorfoza Mielcarz spotkała się ze sporą krytyką w mediach. W obronie stanął Piotr Kraśko, który napisał bardzo pochlebny komentarz na temat jej urody. 

Moja mina chyba mówiła: O rany! To naprawdę Magda Mielcarz obok mnie. Nie mógłbym sobie wymarzyć odebrania nagrody z rąk wspanialszej osoby. Dziękuję - podpisał wspólne zdjęcie.

Teraz sama Mielcarz zabrała głos w sprawie i wytłumaczyła, skąd ta zmiana. Dodała zdjęcie na Instagram i napisała wymowny wpis. 

My, Kobiety, jesteśmy uczone od małego spełniać pewne oczekiwania, zachowywać się i wyglądać w określony sposób. Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na "Barbie", spełnianiem czyichś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają. Nie jestem małą dziewczynką, tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię, co myślę. Dzisiaj spełniam SWOJE oczekiwania. Życzę, abyście i Wy kiedyś mogły pracować i żyć na własnych zasadach. Być sobą.

Post modelki spotkał się z głównie z zachwytem jej fanek, które przyznały jej rację. Pod zdjęciem możemy zobaczyć też komentarze znanych pań.

Bingo!!! - napisała Anna Lewandowska.
A mi tam się podoba Twój nowy look! Bez wydętych warg i napchanych czymś policzków, bez sztucznych rzęs i domalowanych brwi... Jest z jajem! #girlspower - dodała Kinga Rusin. 

A Wam jak się podoba? 

JT 

Więcej o:
Komentarze (56)
Magdalena Mielcarz tłumaczy się z nowego wyglądu. Przeszła sporą metamorfozę
Zaloguj się
 • Gość: celebryta

  Oceniono 74 razy 48

  Wygląda okropnie, a Lewandowska z Rusin niech nie kłamią. One wszystkie te celebrytki wypisują sobie wzajemnie na insta czy fb zachwyty i komplementy a poza plecami obśmiewają i dupska obrabiają.

 • Gość: laila

  Oceniono 59 razy 47

  Niestety mnie się nie podoba. Żeby być sobą nie trzeba się przerabiać tak jak bingo Lewandowska i pozostałe celebrytki. Mogła być sobą ze swoja urodą....gdyby tylko chciała, ale nie chciała. Wolała być kolejnym plastikonem. I jej się udało...popsuć siebie. Nie spodziewałam się tego po tak kiedyś pięknej dziewczynie

 • panbies

  Oceniono 53 razy 43

  Ej Kraśko, na tym zdjęciu masz minę mówiącą "O kuwra kto to kuwra jest obok mnie?".

 • Gość: kika

  Oceniono 36 razy 28

  Tak właśnie one wszystkie wyglądają bez tych sztucznych upiększeń. Myślę, że gdyby tym krokiem poszła np. Siwiec czy Szulim, to w ogóle byśmy ich nie poznały. Lewandowska zresztą też.

 • Gość: Obiektywny

  Oceniono 27 razy 27

  Rusin, Lewandowska, pospolite i Snobistyczne kobietki. Wielkie autorytety, pytanie tylko w czymś? Pani Anna ostatnio na Narodowym była ubrana jak małolata co gorsza w butach dziwek. Razem z drugim autorytetem czyli panią Rozenek.Jakaś erupcja prostactwa. Można wyjść ze wsi ale wieś z ciebie nigdy nie wyjdzie

 • Gość: Niuniuni

  Oceniono 38 razy 26

  Mili państwo, bez urazy ale gó... mnie obchodzi "nowy wygląd Mielcarz", ja nawet nie wiem kto to jest "Mielcarz" i nawet nie chce wiedzieć. Nie znam tej osoby i nie widzę powodu żeby ją znać.
  Z rzeczy istotnych 12.00 pikieta pod KPRM w sprawie lekarzy i służby zdrowia, zachęcam i sam idę , bo rzecz wszystkich nas dotyczy - za jakiś czas każdy z nas na coś zachoruje i wtedy żaden "wygląd Mielcarz" nas przed tym nie uchroni.
  Miłego dnia.

 • Gość: Ika

  Oceniono 36 razy 26

  Wygląda źle. Te włosy jakby sztuczne, nalakierowane i ten obrzydliwy (dla niej) kolor. Na dodatek makijaż...skoro się zmienia, wystawia się na widok publiczny i jak każdy celebryta musi się liczyć z oceną. Zabolało, że jest zła? Ale wygląda to źle. Co tu pisać pochlebstwa jak jest okropnie?

 • Gość: ada

  Oceniono 36 razy 22

  Sesja miała tytuł : "jak zostać kosmitka w minute " ? Brzydko jak diabli. Teraz sie nie nosi prostych włosów jak drut. To już byyyyłłłoooo

 • Gość: Ania

  Oceniono 28 razy 18

  NIEE! Czy ta kobieta wie o czym pisze? Kiedyś była naturalna i piękna. Teraz jest sztuczna, ponaciągana i zdecydowanie ma, nie tylko sztuczne rzęsy. Ješli myśli, że opinia publiczna da się naciągnąć jak jej czółko, to znaczy, że zmiany zaszły również w jej intelekcie. Bidulka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX