Brakowało chętnych do duetu z Kaczoruk w "TzG"? Znalazł się śmiałek. Mamy zdjęcia z ich treningu

Renata Kaczoruk pojawi się w najnowszej edycji "TzG". Specjalnie dla niej sprowadzono do programu nowego tancerza.

W piątek rusza kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy już od jakiegoś czasu spędzają wiele czasu na salach treningowych, gdzie odbywają się długie próby przed ich debiutem na parkiecie. Debiut zaliczą nie tylko gwiazdy, ale też i tancerze, np. partner Renaty Kaczoruk, Michał Jeziorowski.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU>>>>

Jeden z tabloidów informował, że udział modelki w show wywołał niemałe zamieszanie. Zaczęło się ponoć od tego, że ciężko dobrać partnera, który miałby zbliżony wzrost do Kaczoruk. 

Po pierwsze musi tańczyć z kimś bardzo wysokim, a wśród tancerzy w programie trudno znaleźć kogoś kto choćby zbliży się do niej wzrostem. Przypomnijmy, że Renata ma 187 cm wzrostu, co jest cenione w pracy modelki, ale niestety rzadko spotykane wśród tancerek - zdradziło źródło "Pudelka".

Okazuje się, że nie tylko to stanowi problem.

Po drugie jednak zwyczajnie brakuje chętnych. Największe gwiazdy programu odmawiają, bo nikt nie chce odpaść na początku, a wszyscy wiedzą, że widzowie jej nie lubią - dodał informator.

Jeziorowski zgodził się na występ w programie być może dlatego, że już sam udział w show jest dla niego wyróżnieniem, a jego nazwisko stanie się znane szerszej publiczności. Partner modelki ma 27 lat i klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. W programie chce zaprezentować nie tylko umiejętności taneczne, ale i trenerskie. 

Kaczoruk w telewizyjnych programach 

Modelka wystąpiła już w jednym telewizyjnym programie - "Azji Express". Bardzo szybko okazało się, że nie przepadają za nią nie tylko widzowie, ale i inni uczestnicy. Szczególnie na pieńku miała z Małgorzatą Rozenek, która skomentowała udział Kaczoruk w "TzG". Jej słowa bardzo zdenerwowały Kubę Wojewódzkiego, co spowodowało, że między nimi zrodziła się medialna kłótnia.

Myślicie, że tym Kaczoruk zyska większą sympatię?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.