Robert Korzeniowski pochwalił się córką. Między nimi podobieństwa nie ma, ale... To cała mama!

Robert Korzeniowski pojawił się na wernisażu kalendarza "Kobiece Sprawy" w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Towarzyszyła mu córka, Angelika.

Robert Korzeniowski wprowadził na salony swoją najstarszą córkę, Angelikę. Dziewczyna zdecydowanie wdała się w swoją mamę. Na swoim Facebooku sportowiec umieścił wpis, w którym wyraził swoją radość z towarzystwa córki.

"Kobiece Sprawy" oczyma artystów pod przewodnictwem Andrzeja Pągowskiego i w bezcennym towarzystwie córki - artystki @Angelika Korzeniowska - napisał.

Angelika Korzeniowska jest malarką, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im W. Strzemińskiego w Łodzi. Oprócz malarstwa, zajmuje się także tatuażem i ilustracją.

Na jej Instgramie znajduje się wiele zdjęć, na których przedstawione są jej prace. Pod każdym z nich znajduje się wiele miłych opinii i wyrazów uznania dla jej talentu. Na swoim koncie ma wiele wystaw zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej prace były wystawione m.in. w 2012 roku w Poznaniu oraz w 2015 roku we Francji, gdzie się urodziła. Angelika przez wiele lat mieszkała w Krakowie i Warszawie

 

Jest najstarszym dzieckiem Roberta Korzeniowskiego z małżeństwa z Agnieszką. Poza nią jest także ojcem 14-letniej Rozalii i 7-letniego Franka. 

AW