Po serialu "Majka" zniknęła z mediów. Teraz Joanna Osyda przypomina o sobie na ściance. To powrót w wielkim stylu

Joanna Osyda zagrała w serialu "Majka" i zniknęła z mediów. Teraz pojawiła się na pokazie marki Bizuu. Nieźle wyglądała!

Szerszej publiczności Joanna Osyda dała się poznać dzięki swojej roli w serialu "Majka". Zagrała tam studentkę fotografii, która nieszczęśliwie zakochuje się w żonatym mężczyźnie. Choć zagrała później też w innych produkcjach, niewiele o niej słychać w mediach. Teraz postanowiła o sobie przypomnieć i wróciła na salony. W środowy wieczór pozowała na ściance na pokazie marki Bizuu.

Osyda postawiła na bardzo modny w tym sezonie welur. Wybrała zestaw składający się z szerokich spodni i marynarki w stylu kimono. Do swojego ciemnego stroju dobrała czarną kopertówkę i biżuterię marki Lilou. Skromnie, ale efektownie i bardzo elegancko. Powrót aktorki należy zaliczyć do udanych!

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Osyda zadebiutowała przed kamerami w serialu "M jak miłość", gdzie zagrała niewielką rolę. W 2008 roku wystąpiła w serialu "BrzydUla", w którym zagrała Majkę, koleżankę głównej bohaterki. Był to wstęp do serialu, w którym Osyda zagrała główną rolę - "Majka". Za rolę w tym serialu Joanna Osyda została nominowana do plebiscytu Telekamery w kategorii "Aktorka", ale zajęła w nim drugie miejsce. Wystąpiła także w filmie "Outsiderzy" oraz w "Popatrz". Grała również w popularnym serialu "Czas honoru".

Jak oceniacie jej powrót do show-biznesu?

MT