Jak mieszka Antek Królikowski? Spójrzcie tylko na te plakaty. Niesamowity klimat

Antoni Królikowski jakiś czas temu rozstał się z Joanną Opozdą. Teraz przechodzi niełatwy czas z powodu krytyki, jaka pojawia się pod jego adresem. Na szczęście mężczyzna ma gdzie się zaszyć, gdy negatywne komentarze internautów uprzykrzają mu życie. Spójrzcie tylko na jego mieszkanie!

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Antoni Królikowski chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego. Aktor udostępnia w mediach społecznościowych fotografie z planów zdjęciowych, zagranicznych podróży oraz wypadów ze znajomymi. Oprócz tego na jego Instagramie można zaobserwować posty sponsorowane. Kiedy ma ochotę odpocząć od zgiełku i życia w wielkim mieście, spokój znajduje w swoim artystycznym mieszkaniu. Gołym okiem widać, że ma słabość do designerskich dodatków!

Zobacz wideo Królikowski skonfliktowany z ojcem. Padły mocne słowa!

Antek Królikowski uwielbia styl retro. Bez trudu łączy go z nowoczesnymi elementami

Aktor postawił na jasne kolory we wnętrzach swojego mieszkania, dzięki czemu udało mu się uzyskać harmonię i optycznie zwiększyć przestrzeń. Patrząc na to, jak wygląda salon Królikowskiego, możemy stwierdzić, że ma słabość do mebli z duszą. Jego skórzany fotel w stylu vintage idealnie oddaje charakter mieszkania, a dużo doniczek z roślinami i drewniane framugi dodają domowego i przytulnego charakteru.

 

Aktor ma słabość do bieli i szarych mebli

Na kadrze z Instagrama możemy zauważyć, że aktor lubi fotele i sofy w przeróżnych odcieniach szarości. Proste meble i jasne, lniane zasłony tworzą świetną bazę wyjściową dla ekstrawaganckich dodatków. Warto się zainspirować!

 

Uwielbia podróżować w najróżniejsze zakątki świata

Aktor kocha podróże i często przywozi z nich drobne pamiątki. Niektórymi z nich są małe magnesy, które umieszcza na lodówce w kuchni. Z drobnych pamiątek można wyczytać, że mężczyzna był już w Wielkiej Brytanii, Amsterdamie czy Monachium. Nie stronił także od wakacji w Polsce m.in. na pięknej plaży w Dębkach.

 

Jadalnia

Aktor ma słabość do jasnych barw na ścianach, co widać także w jadalni. Oprócz ciekawych kinkietów w nowoczesnym stylu Antek przełamuje resztę wystroju starymi plakatami filmowymi. Na zdjęciu widzimy egzemplarz "Rocky" - jednego z ważniejszych filmów dla Królikowskiego. 

 

Na tym tarasie z przyjemnością wypoczywa

Nadchodzi wiosna, co oznacza, że więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Aktor nie musi opuszczać domu, żeby się przewietrzyć. Wystarczy, że rozłoży leżak na eleganckim balkonie.

 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: